Цукрозамінник

Які проблеми зі здоров’ям викликають цукрозамінники при тривалому застосуванні?

Натуральні та штучні підсолоджувачі стали невід’ємною частиною життя деяких людей. Але, як показують нові дослідження, надмірне споживання цукрозамінників може погано вплинути на здоров’я.

Вчені перевіряли як натуральні, так і штучні цукрозамінники, аби з’ясувати, як вони впливають на організм людини.

Натуральний цукрозамінник: яка шкода для здоров’я?

У дослідженні, проведеному в Університеті Purdue  перевіряли дію стевії на щурах. Результати показали, що у щурах, що споживають стевію, знижувалась феритильність. Однак не всі вчені погоджуються з даними цього дослідження. Науковці планують у майбутньому провести додаткові дослідження.

Штучні цукрозамінники: яка шкода для здоров’я?

Штучні підсолоджувачі з нульовою калорійністю насамперед вживають люди, які бажають схуднути. Але, на жаль, тривале застосування штучних підсолоджувачів створює як довгострокові, так і короткострокові проблеми.

Доктор Стівен Сінатра пояснює: «Штучний цукрозамінник активує смакові рецептори так само, як і цукор. А це, у свою чергу, стимулює апетит і змушує ваше тіло виділяти низку гормонів. Зрештою штучні підсолоджувачі можуть збільшити ризик ожиріння, діабету та порушити обмін речовин». Також він додає, що штучні підсолоджувачі негативно впливають на мікробіом людини.

Раніше ми писали, що вплив ліків на мікробіом кишечника сильніший, ніж ми думали.

Джерело: Evie


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook