Хижий, блакитний, чорний

Настав грудень – Новий рік на порозі! Як не дивно, ця «народна прикмета» завжди збувається, змінюються хіба що тварини – «господарі» року за східним календарем. Незабаром до нас завітає Тигр, один з найбільш шанованих на сході представників фауни. Правда, одні знавці звуть його Чорним Водяним, а інші – Блакитним, однак нам з вами яка різниця – котячий він і є котячий. Ще й хижак. Тобто красивий, ніжний і підступний. Або ж сміливий і рішучий – кожен з нас по різному сприймає тигра. І кожному з нас, якщо не в ніч на 1 січня, то 1 лютого точно доведеться з ним зустрітися. До чого ж варто готуватися?

ОВЕН

овен

Що спільного в Овна з Тигром? Правильно – нічого. Ба більше – вівці намагаються триматися від хижаків якнайдалі. Проте Овен – не звичайна овечка, в нього чимало власних хижих амбіцій. Тож якщо не злякається та рухатиметься вперед за власним планом, Тигр на стане йому на заваді. Хоча на початку року спробує – взимку на Овнів чекають фінансові складнощі. Над ними доведеться трішки поміркувати – і наприкінці тунелю заблищить світло. Чим далі, тим більше – настільки багато, що у другій половині року більшість Овнів не рахуватимуть днів до зарплати. І в особистому житті все складеться непогано – самотнім Тигр подарує зустріч із коханням, а сімейним – пожвавлення почуттів. І непогане здоров’я протягом року. Звісно, якщо не будете нервувати через дрібниці.

ТЕЛЕЦЬ

телец

Вітаємо, дорогі Тельці, на вас чекає хороший рік! Щоправда, для цього доведеться попрацювати. І сказати «до побачення» власній впертості – ця якість не дозволяє іншим «сісти» вам на голову, однак часто заважає кар’єрі. Ну, самі подумайте, який бос захоче щоразу чути від підлеглого, що помиляється? Звичайно, вам ніхто не заважає так думати, проте буде більш корисно, якщо керівництво про це не дізнається. Демонструйте свою працездатність та відданість компанії і Тигр із задоволенням проведе вас кар’єрними сходами вгору. А от гроші наступного року краще не позичати – можете потрапити до боргової ями, з якої швидко видряпатись не вийде. Тому розраховуйте лише на власні сили та заробітки – і завзята праця вбереже вас від бідності. Щасливого року!

БЛИЗНЮКИ

близнецы

Тигр – не авантюрист, проте саме Близнюкам на початку року він запропонує вибір – спокійну буденність без злетів і падінь або ризик з можливістю великих прибутків. Щоправда, трохи часу на роздуми дасть. Стрибати у пригоди стрімголов не варто – зважте всі можливі плюси та мінуси. Що буде, якщо виграти не вдасться? Відчуваєте, що готові до випробувань – дійте, не так часто життя підкидає нам шанс на зміни, можливо, доцільно ним скористатися? Особисте життя майбутнього року несподіванок не обіцяє, Тигр лише просить експресивних та не завжди розважливих Близнюків приділяти більше уваги рідним. І тоді підтримку сім’ї в будь-яких питаннях ви відчуватимете цілий рік!

РАК

рак

Найголовніше завдання для Раків у новому році – попрацювати над власною самооцінкою. Не ховайтеся від світу в чотирьох стінах: так, вдома тепло та затишно, однак ваші чесноти достойні більшого. Раки талановиті організатори і здатні дати раду будь-якому процесу. Особливо це стосується творчості. Якщо відчуваєте потяг до чогось нового, обов’язково опануйте цю навичку, господар року обіцяє народженим під знаком Рака успіх у творчих справах. Співайте, танцюйте, малюйте, готуйте – вам усе вдасться. І навіть недоброзичливці не надто вам докучатимуть – у них власні проблеми і цього року їм не до інтриг. Кохані вас щиро любитимуть, з дітьми будуть пов’язані лише приємні турботи, тож під захистом Тигра, чи то Чорного, чи то Блакитного, Раки цілий рік житимуть із задоволенням.

ЛЕВ

лев

А що Тигр підготував для свого майже родича – Лева? Службовий роман! Або курортний! Це неабияк потішить Левове «его», проте не зіпсує його постійні стосунки. Друга половинка ні про що не дізнається, оскільки в нове почуття цар звірів з головою не пірнатиме, хіба що трішки розважиться. А потім піде від свого тимчасового захоплення, гордовито похитуючи гривою. На роботі на Лева очікує цілковитий штиль, тобто та сама славнозвісна стабільність, коли Лев-бос залишатиметься босом, а Лев-підлеглий хіба що мріятиме про власне керівне крісло. Однак підвалини для свого майбутнього кар’єрного злету він будуватиме саме цього року. Тому продовжуйте самовіддано працювати – вас оцінять, коли Тигр передасть владу Коту (він же Кролик). Але то вже історія про майбутній, 2023 рік!

ДІВА

дева

Діви – перфекціоністи, однак їхнє бажання завжди бути найкращими нерідко шкодить шостому знаку. Адже намагання сягнути недосяжного часом поширюється на сім’ю і стає джерелом конфліктів. У рік Тигра ситуація може вийти з-під контролю – господар року буде злим, оскільки точно знає, що ідеалу не існує. Тож наполегливо натякатиме Діві припинити перекроювання інших під власні стандарти. Прислухаєтесь – все владнається. Однак для Дів у Тигра є й гарні новини – здоров’я наступного року вас не підведе, якщо не забуватимете про відпочинок. Влаштуйте собі романтичну відпустку, яку відкладали роками – занадто розсудливим Дівам іноді корисно зануритись у пригоди. На легкі гроші сподіватися не варто, але й бідувати не доведеться. Загалом вимальовується непоганий рік, чи не так?

ТЕРЕЗИ

весы

Любі Терези, якщо хочете сподобатися Тигру, наступного року вам варто дещо змінити свою звичну тактику. Адже ви знаєте, що, полюючи на здобич, Тигр, звісно, зважає на відстань до неї, але годинами в засідці не сидить. Тобто «сім раз відміряй» – це точно не про нього. Отже, шанс вхопити удачу за хвіст як в особистому, так і в кар’єрному житті у вас буде, але важливо не лише побачити його, а й зробити крок назустріч. Доведеться діяти, до того ж самотужки, хоча народжені під знаком Терезів воліють перекладати ризиковані справи на чужі плечі. Але в рік Тигра таке краще не практикувати, якщо не хочете спостерігати, як птаха щастя прилітає до когось іншого. До речі, на самотніх Терезів очікує зміна статусу – можете стати сімейною людиною. Проте певна рішучість і тут не завадить!

CКОРПІОН

скорпион

Наступний рік буде для Скорпіона роком кохання. І це не лише про любов до чоловіка чи жінки, а й про любов до життя взагалі. Будь-який Скорпіон сприймає навколишній світ, як диво. Тож віддайтеся цим почуттям, дозвольте їм розвинутись і насолоджуйтеся кожним днем. Відкиньте, принаймні на цей рік, власні амбіції та намагання отримати гідне місце під сонцем. Робіть спроби краще розуміти оточуючих – для вас вони не лише конкуренти, вірогідно, серед них є й друзі. І оцініть нарешті тих, хто давно з вами. Так, Тигри – одинаки, але право гуляти «сам із собою» вважають особистим привілеєм, Скорпіони ж у природі кооперуються, щоб здобути їжу. Тож варто і вам пустити інших до свого кола – не заради їжі, звісно, а задля насиченого подіями та зустрічами життя. Зробите це – нудьгувати не доведеться!

СТРІЛЕЦЬ

стрелец

У житті Стрільців завжди вистачає авантюр, однак бракує романтики. Отже, хитрий «котячий» вам її подарує, незважаючи на те, у відносинах ви чи ні. Все життя хотіли спробувати, що таке блискавичний роман? Наважуйтесь! Але Стрільцеві-одинаку, націленому на серйозні стосунки, не варто очікувати, що раптовий залицяльник буде найбільш вдалою кандидатурою на роль вашої другої половинки. Проте перевірити це не завадить – чим чорт, тобто Тигр, не жартує, коли Лев спить! Приємні несподіванки очікують Стрільця на роботі – всі ваші проєкти будуть успішними, якщо не злякаєтесь їхніх масштабів. Тому поки є час, тренуйте працездатність та впевненість у собі – і буде вам щастя!

КОЗЕРІГ

козерог

Козеріг звик усе тримати під контролем. Усі кроки записані, всі ризики прораховані. Не можна сказати, що Тигру це не подобається, але надмірно благонадійному Козерогові він протягом року підкине не один сюрприз. Доведеться приймати рішення, так би мовити, на ходу, часом повністю покладаючись на господаря року. Від цього Козеріг почуватиметься розгубленим та час від часу робитиме помилки. Але суттєвих дурниць не накоїть – уміння бігати сухим поміж краплями в Козерога жоден Тигр не здатен відібрати. Цікаво, що навіть на особистому фронті на спокійних та розважливих Козерогів чекатимуть несподіванки. Щоправда, більшість із них не можна вважати непередбачуваними – десятий представник зодіаку наступного року може поставити остаточну крапку в довготривалих стосунках. Звісно, лише в тих, що давно добігли фіналу. Міцні ж сім’ї, навпаки, переживатимуть сплеск романтичних почуттів. Для прозаїчного Козерога це теж несподіванка, проте дуже приємна!

ВОДОЛІЙ

водолей

Наступного року у Водолія не буде особливих проблем. Хіба що легкі непорозуміння з близькими, але в кого їх не буває? Спокійний ритм життя сприятиме доброму самопочуттю, однак господар року не радить марнувати сили на дрібниці. Краще розпочати роботу над собою на перспективу – зайнятися спортом, поліпшити харчування та позбутися шкідливих звичок. До речі, це не лише про спиртне та тютюн. Брак сну та сидячий спосіб життя – теж доволі погані звички. У фінансовому питанні Тигр пророкує Водоліям невеликі гойдалки – то густо, то майже пусто. Тому краще просити про підвищення зарплати, ніж про нову посаду і бути обережним з витратами, допоки не накопичиться солідна фінансова подушка. З нею і Тигр не страшний.

РИБИ

рыбы

Тигр до Риб прихильний. А й справді, де ви бачили кота, що ненавидить рибу? І хоча Тигр – це не зовсім кіт, він вперто додаватиме Рибам амбіцій та цілеспрямованості в досягненні мети. Отже, дванадцятий знак може вважати, що йому пощастило. Однак початок року не буде легким – доведеться працювати на власне майбутнє, забуваючи про відпочинок та особисте життя. Втім, Риби про це не жалкуватимуть – вже з літа вони відчують, як шторм вщухає, новий день виграє яскравими барвами, а кишені наповнюються кровно заробленим. Сили та здоров’я наступного року Риб не зрадять, близькі підтримають, а керівництво – оцінить. А можливо, Риби й самі посядуть керівне крісло. Не вірите? Дочекайтеся – самі побачите.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook