Кропива дводомна

Вчені розповіли, яка користь для здоров’я від кропиви дводомної

Кропива дводомна з давніх часів використовується у фітотерапії. Цю лікарську рослину застосовують у лікуванні артриту, сезонної алергії та багатьох захворюваннях. Чи дійсно кропива дводомна така корисна, намагалися з’ясувати вчені.

Видання Medicalnewstoday розповідає про переваги цієї лікарської рослини.

Кропива дводомна: про що свідчать нові дані вчених?

Люди століттями використовували кропиву для лікування різних захворювань.

Дослідження, яке провели американські вчені, показує, що кропива дводомна дійсно може допомогти при лікуванні артриту та подагри.

Ранні дослідження виявили, що кропива дводомна може допомогти у лікуванні сезонної алергії за рахунок зменшення кількості гістаміну в організмі та пов’язаного з ним запалення.

Однак наразі недостатньо доказів того, що кропива дводомна може допомогти у лікуванні алергії. Вчені продовжують вивчати цю властивість лікарської рослини.

Також є дані, які свідчать про те, що кропива дводомна може допомогти у лікуванні діабету. Вчені виявили, що добавки з кропивою можуть допомогти людям з діабетом 2 типу контролювати рівень цукру в крові.

Однак експерти наголошують, що перед тим, як почати використовувати цю рослину для лікування, потрібно проконсультуватися з лікарем.

Раніше ми писали, як імбир допомагає позбутися головного болю.

Джерело: Medicalnewstoday


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook