Користь шоколаду

5 причин вживати чорний шоколад: вчені перерахували його корисні властивості

Чорний шоколад виготовлений із насіння какао. Відомо, що він є одним з найкращих джерел антиоксидантів на планеті. Видання Healthline пише, які переваги має чорний шоколад.

Покращує кровообіг і знижує артеріальний тиск

Деякі дослідження показують, що какао, а також чорний шоколад можуть покращити кровообіг і знизити кров’яний тиск.

Зменшує ризик серцевих захворювань

У дослідженні, яке провели німецькі вчені, взяли участь майже 500 людей похилого віку. Вчені виявили, що чорний шоколад має здатність знижувати ризик смерті від серцевих захворювань на 50% протягом 15 років.

Інше дослідження показало, що вживання шоколаду 2 або більше разів за 7 днів знижує ризик утворення кальцинованих бляшок в артеріях на 32%.

Покращує стан шкіри

Флавоноли в шоколаді можуть захищати шкіру від сонця, покращувати приплив крові до шкіри, а також збільшувати щільність та зволоження шкіри. Про це свідчить дослідження, проведене американськими вченими.

Покращує настрій

Вчені довели, що чорний шоколад може стимулювати нервову активність у тих ділянках мозку людини, які пов’язані із задоволенням. Це впливає на настрій людини і допомагає боротися зі стресом.

Допомагає контролювати апетит

Чорний шоколад може контролювати апетит, а це допомагає швидше худнути. Про це в своїй книзі написав невролог Уілл Клоуер.

Раніше ми писали, вчені з’ясували, чому люди люблять каву.

Джерело: Ліга Life


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook