таланти знаків зодіаку

У пошуках прихованих талантів

Кожна людина народжується з певними здібностями, але іноді ми можемо прожити чи не пів життя, перш ніж зрозуміємо, на що здатні. А деякі з нас про власні таланти взагалі не здогадуються! Тож запитаймо в зірок, їхні підказки можуть бути корисними.

ОВЕН

овен

Овен – енерджайзер від народження. У цього знака стільки енергії, що від Овна можна було б заряджати мобільний, якби хтось винайшов спосіб це робити. Завдяки енергійності Овен має хист до лідерства – він з легкістю міг би очолити революцію, якщо не в цілій країні, то хоча б локальну – в сім’ї або на роботі. Овен залюбки видереться на барикаду і виголосить запальну промову, проте коли збуджений палкими словами натовп піде на штурм, трибунові стає нудно. Адже його енергія вибухова, її зазвичай вистачає, щоб розпочати справу, та коли йдеться про рутину – полум’я згасає. Тож справжній талант цього знака – бути натхненником, мотиватором. Якщо Овен забажає, може перетворитися на харизматичного тренера з особистісного зростання або талановитого актора. До снаги йому буде і спорт – усе, що пов’язано з подоланням перешкод, Овнові зазвичай подобається. А от на курси макраме записуватися не варто – набриднуть ще до того, як буде сплетена перша річ.

ТЕЛЕЦЬ

телец

Неабиякий талант Тельця – вміння створювати навколо себе атмосферу добробуту та стабільності. Майже з нічого. Цеглина за цеглиною цей знак вибудовує власне затишне гніздечко незалежно від рівня статків, з якого довелося розпочати. Спершу це заощадливість – Телець не скнара, але купувати зайвого не буде. Отже, вистачатиме на хліб з маслом і «на чорний день». А оскільки у завбачливих Тельців чорний день майже ніколи не настає, накопичене з часом перетворюється на той самий добробут, а іноді й розкіш. Здатність оточувати себе дорогими речами відкриває Тельцю шлях до світу видатних колекціонерів, антикварів та дизайнерів. Тому в розквіті літ представники цього знака часто змінюють фах. Деякі навіть про політику розмірковують. Правда, в її бік цьому знакові краще не дивитися – занурившись у політику, консервативні у звичайному житті Тельці перетворюються на справжніх радикалів. Варто лише згадати Леніна чи Саддама Хусейна…

БЛИЗНЮКИ

близнецы

Ще один знак, наділений красномовністю. До того ж не лише у царині промов, але й на папері. Тож якщо Близнюки не обрали долю письменника чи журналіста, вільне володіння словом може стати їхнім улюбленим хобі. На щастя, можливостей для цього чимало – блогосфера рулить! Харизма та добре «підвішений» язик допоможуть Близнюкам фільмувати історії, які будуть дивитися, і писати тексти, які цікаво читати. Варто зазначити, що як і Овни, Близнюки здатні до керування людьми, але на відміну від першого знака, можуть утримувати людську увагу протягом тривалого часу. Тому з них виходять непогані викладачі. А якщо поєднати педагогічний талант із тією ж красномовністю – відкриються неймовірні перспективи! Пригадайте, скільки в мережі самопроголошених експертів – хіба Близнюкам нема чого сказати світу? Тож дійте! І не дякуйте – талант ваш, підказки наші!

РАК

рак

Серед зодіакального розмаїття можна відшукати ще одного педагога. І це – Рак. Але він не вчитель, радше вихователь. Отже, порозумітися з молодшими поколіннями для цього знака – не проб­лема. Із Раком залюбки діляться секретами не лише свої, але й чужі діти. Часом їхнє вміння знаходити спільну мову з малечею безсоромно використовують родичі та знайомі – чому б не залишити дітей на безкоштовну няню і не зайнятися більш приємними справами? Відверто кажучи, це зовсім не дратує Рака, адже в дитячому середовищі він теж почувається дитиною. Для Рака це важливо, оскільки в повсякденні цей знак здебільшого мовчазний та серйозний. Проте талант відчувати внутрішній стан людей допомагає йому і в роботі. З колегами в нього завжди чудові стосунки, а якщо Рак стає до керування, то намагається створити в колективі здорову, дружню атмосферу. Звісно, вона сприяє продуктивності, тож дипломатичний талант – то велика сила!

ЛЕВ

лев

Лев на публіці почувається наче риба у воді, а позбавлений її – наче риба на сухому березі. Непомітний, занурений у побут, цар звірів страждає. Подейкують, що кожен Лев прагне бути босом, але це не так. Правда полягає в тому, що перебування на видноті для цього знака важливіше за повітря. Тож якщо ви не плануєте штурмувати кар’єрний Еверест, але не бажаєте загубитись у натовпі – спробуйте себе на сцені. Не обов’язково співати чи танцювати, хоча за бажання це цілком здійсненна місія. Але якщо ноги відмовляються рухатись у ритмі самби, а голос більше нагадує шепіт, ніж спів, театральна студія – достойна альтернатива. Будь-який Лев може бути успішним актором або шоуменом. Якщо не в широкому колі, то в колі друзів ви неодмінно будете зіркою. Вперед, ви талановиті!

ДІВА

дева

Діви уважні, педантичні до дрібниць і відповідальні. З цифрами в них взаємна любов – у школі Діви є прихильниками точних наук, а в дорослому віці здатні керувати будь-яким бюджетом – хоч сімейним, хоч великої фірми. З цим вони вправляються майже ідеально, тому цей знак зазвичай не має боргів і не звертається за позиками. Але найвизначніший талант Діви – організаторський. Вона вміє розставити людей по місцях, наче шахи по клітинках, і кожна фігура знатиме, що й коли їй слід робити. Від кількості людей організаторська майстерність Діви не залежить, вона однаково вправно дає раду багатотисячному натовпу і членам власної родини. У «дівочій» сім’ї ніколи не сперечаються, хто митиме посуд або прибиратиме – злагоджений родинний механізм працює, наче швейцарський годинник. За бажання Діва могла б навчати інших тонкощам управління, але вона воліє лише кепкувати з чужих проблем. А це вже зовсім інший талант!

ТЕРЕЗИ

весы

Терези можуть працювати ким завгодно – хоч фармацевтом, хоч продавцем у маркеті, але любов до прекрасного притаманна їм незалежно від фаху. Сьомому знаку не обов’язково бути художником, щоб малювати – він створює картини для себе. Або для друзів. Непогані, до речі, картини – якщо вже Терези наважилися взятися за фарби, то пишуть вправно, ніби робили це все життя. Так само ретельно вони працюють над власною зовнішністю, тому з роками стають лише гарнішими. Іноді жага вдосконалення змінює обличчя деяких Терезів до невпізнанності, але здебільшого на краще. Тож не дивно, що серед представників цього знака чимало моделей або світських левиць – приклад знаменитої Кім з її незабутніми формами надихає! А ще Терези вміють облаштувати власну оселю не гірше за дорогого дизайнера. Багато грошей їм для цього не потрібно, вистачає яскравої фантазії та вродженого смаку. Художник – він завжди художник!

СКОРПІОН

скорпион

Скорпіон – знак майже містичний. У нього чимало талантів, проте найголовніший з них – приголомшлива інтуїція. Спостерігаючи за людьми та спілкуючись з ними, цей знак здатний читати чужі потаємні думки. Проти Скорпіона не варто плести інтриги – він вміє розплутувати найтонше павутиння та уникати більшості небезпек. Однак сам Скорпіон чесний з іншими не завжди: якщо відчуває, що брехня може піти йому на користь, скористається можливістю, не зморгнувши оком. Щодо захоплень, слід зазначити, що Скорпіон інтуїтивно відчуває красу, тому має схильність до творчості. Тож хобі цього знака різноманітні – від вишивки хрестиком до дизайну інтер’єру. А ще Скорпіон обожнює чаклувати над власним іміджем – залежно від настрою він може мати вигляд як сірої миші, так і «дівчини (або чоловіка) на мільйон». До того ж майже всі Скорпіони небайдужі до паранормального – вміють ворожити не гірше за переможців «Битви екстрасенсів». Неймовірна суміш талантів, чи не так?

CТРІЛЕЦЬстрелец

Стрільцям не до душі одноманітна рутинна робота. Вони люб­лять активні та ризиковані сфери діяльності, тож не дивно, що серед представників цього знака чимало каскадерів, мандрівників чи фотомайстрів. Якщо Стрілець обирає інший фах, його потреба в адреналіні нікуди не зникає і задовольняти її доводиться за допомогою хобі. Саме через хобі Стрілець реалізує свої таланти – швидко вчиться тому, що інші опановують роками. Головний авантюрист зодіаку з легкістю стає на гірські лижи, знаходить спільну мову із байком, не відчуває страху, стрибаючи з парашутом. Будь-які екстремальні забави Стрілець за короткий час перетворює на звички, тому щоразу шукає новий спосіб отримати необхідну порцію емоцій. Отже, у дорослому віці цей знак володіє безліччю активних навичок – неймовірні здібності до підкорення недосяжних для інших людей вершин дозволяють Стрільцю довго залишатися молодим та сповненим сил. Корисний талант!

КОЗЕРІГкозерог

Козеріг – вроджений політик. Навіть тоді, коли далекий від політики. Інші не зможуть, а він здатний пробігти між краплинами та вийти сухим з води. Свій талант долати перешкоди без суттєвих втрат Козеріг використовує як вдома, так і на роботі. Чи бачили ви Козерога, якого з ганьбою звільнили? Це неможливо, оскільки в будь-якому колективі десятий знак із часом стає чимось на кшталт колеса в авто – машина без нього не їде. Козеріг вправно виконує ненависну більшості кропітку роботу, відшукує виходи з безвихідних ситуацій та розрулює конфлікти. Хіба такого позбудешся? До того ж Козеріг має хист до аналізу – шукати загублену в копиці сіна голку довіряють саме йому. У години дозвілля люди, народжені під цим знаком, бавляться вивченням чогось корисного. Їх ваблять іноземні мови – Козеріг з легкістю зміг би опанувати десяток, було б лише бажання!

ВОДОЛІЙводолей

Водолії цінують свободу думки та потребують визнання. А визнавати їх є за що – цей знак завжди випереджає свій час, створюючи дещо нове. Отже, сила Водолія – у вмінні дивитися на крок вперед, або ж навіть на багато кроків, як Галілей та Коперник. Більшість Водоліїв – неабиякі винихідники. Звісно, не всі народжуються Едісонами, який подарував людям нічне освітлення, але маленький власний винахід є чи не в кожного. Тому в оселях Водоліїв зазвичай не лише затишно, але й зручно. На роботі до пропозицій співробітників, народжених під цим знаком, варто дослухатися – вони майже завжди корисні. Проте винахідницька діяльність Водоліїв сягає далеко за межі власного житла чи роботи. У нестандартно налаштованому мозку цього знака може зненацька народитися геніальна ідея і тоді… Тобто, якщо ви Водолій і з вами трапилося саме таке, не перетворюйтеся на Діву, що заради спокою дмухає на воду. Не закопуйте талант у землю, ризикуйте, втілюйте задуми в життя – вільні та сміливі рухають цей світ!

РИБИрыбы

Риби – надзвичайно чутливі створіння. Їх легко засмутити, образити або здивувати. Вони можуть по-дитячому радіти посмішці незнайомця, а можуть втратити спокій через похмуру погоду. Тобто речі, незначні для більшості людей, у житті Риб відіграють величезну роль. Попри тонку організацію душі, дванадцятий знак може бути чудовим психологом. Він здатен відчувати людські проблеми та вчасно надати корисну пораду. Але це лише один з багатьох талантів цього дивакуватого знака. Емоційність та романтичність, з якими вони народжуються, надихають Риб на творчість – серед них чимало талановитих поетів та музикантів. Голосисті Риби співають так, що почуття охоплюють навіть холодних Козерогів. Пригадайте Томаса Андерса, Ріанну та завжди заплакану Таню Буланову. Впізнали себе? Тепер ви знаєте, що талановиті!


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook