COVID-19 чи грип? Нові можливості простої та швидкої діагностики

 

Не відчуваю запахів – мабуть, ковід. Але смаки відрізняю – може, й не ковід. Температура висока – найімовірніше, грип. Або ГРВІ? Ні, піл час ГРВІ є нежить, болить горло, а в мене немає такої симптоматики. На роботі захворіли три колеги, говорять, що на ковід. А якщо й у мене? А якщо дітей заражу? Чи потрібна мені самоізоляція на два тижні? – одразу зрозуміло, наскільки високий рівень стресу в людини, яка задається цими питаннями. У холодну пору року з ними стискається майже кожен. І навіть якщо застудних симптомів немає, ми розуміємо, що можемо бути носіями інфекції, отже, становити загрозу для близьких. Невідомість гірша за все. Тому краще не займатися гаданням за симптомами, а зробити швидкий та зручний експрес-тест для визначення антигена вірусу COVID-19 та грипу А/В.

Знімаємо питання протягом 15 хвилин!

Найпростіший спосіб відрізнити грип від COVID-19 та звичайної застуди, до того ж зробити це комфортно та безпечно, – застосувати МІЛІСТАН комбі назальний тест. Сьогодні це найкомфортніший в Україні експрес-тест для визначення найбільш небезпечних респіраторних інфекцій.

Лише одне тестування – і через 15 хвилин ми отримуємо відповіді на три запитання:

  • Чи є у мене ковід?
  • Чи є у мене грип?
  • Чи є у мене ГРВІ або інша застуда? (шляхом виключення попередніх)

А відтак, виявивши в домашніх умовах збудника захворювання, ми можемо одразу почати правильне лікування. І вберегти себе та оточуючих від грізних ускладнень. Про небезпеку коронавірусної інфекції вже сказано забагато, майже кожна українська родина в тому або іншому вигляді зазнала її наслідків. Грип, до речі, як і ковід, може проходити безсимптомно, і він також несе серйозні ризики для здоров’я. Ускладнення грипу можуть бути доволі важкими, аж до абсцесу легень та вірусного менінгіту. Але якщо своєчасно зрозуміти, що це саме грип, і дізнатися, якого він типу, лікар швидко підбере відповідні препарати, і хвороба перебігатиме швидше та легше. У 2022 році превалюють штами грипу А та В, саме тому розробники МІЛІСТАН комбі назальний тест зробили акцент на ці групи.

До речі, експрес-тести на антиген затверджено FDA і рекомендовано ВООЗ для застосування у дорослих та дітей з 2-х років.

Тест на антиген, що дає впевненість

Зрозуміло, що експрес-тест дає швидкий результат – саме тому він і «експрес». Але залишаються два запитання, які часто чує провізор від відвідувачів аптеки щодо цієї категорії товарів: «А він точний? Можна довіряти?» та «Наскільки він зручний?» Останнє запитання найчастіше ставлять люди, які вже проходили тестування в лабораторіях або купували експрес-тести із довгою паличкою – а це переважна більшість сучасних тестів на антиген до респіраторних вірусів.

У випадку з МІЛІСТАН комбі назальний тест можна відповідати з упевненістю. На перше запитання: «Так, ви можете довіряти отриманому результату тією ж мірою, як і ПЛР-тестуванню чи лабораторному антиген-тесту на COVID-19 та грип». 

Чому: Відносна чутливість тесту щодо коронавірусної інфекції становить 95,1 %, відносна специфічність – 99,4 %. Узагальнений показник точності тесту на антиген до коронавірусу сягає 98,5 %. Щодо вірусів грипу А/В, відносна чутливість експрес-тесту МІЛІСТАН комбі назальний тест становить 93,1 %, відносна специфічність – 100 %. Узагальнений показник точності тесту на антиген до грипу А/В становить 98 %.

На друге запитання відповідь: «Так, МІЛІСТАН комбі – найзручніший назальний тест на ринку. Особливість полягає в тому, що він має коротку м’яку подушечку в тест-наборі, що забезпечує легку, безпечну та надійну перевірку на коронавірусну інфекцію чи вірус грипу. Інші тести мають довгу паличку, якою легко травмувати слизову».

Які ще переваги: Тест-набором дуже легко користуватися – це «ручка», яку потрібно скласти за інструкцією після забору зразка. Жодних навичок чи особливих умов не потрібно. Тестом можна скористатися будь-де у зручний час. Завдяки формі подушечки для взяття зразка тест-набір дуже зручний, якщо необхідно зробити тест дитині, особливо молодшого віку. Нарешті, процедура тестування за допомогою назального тесту МІЛІСТАН комбі є цілком анонімною. 

***

Отже, МІЛІСТАН комбі назальний тест – це сучасний тест для визначення сучасних агресивних інфекцій. Він цілком відповідає потребам у якісній, швидкій та комфортній діагностиці ковіду та грипу А/В, завдяки чому така рекомендація зміцнює довіру до провізора. Крім того, більш активні продажі експрес-тесту МІЛІСТАН комбі – це не лише збільшення середнього чеку аптеки, але й оптимальний спосіб запобігти поширенню небезпечних захворювань та зняти психологічну напругу в людини, яка має застудну симптоматику.

МІЛІСТАН комбі назальний тест – зніми стрес, зроби тест!

 

 

 

 


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook