Вода

Вчені розповіли, чи впливають газовані напої на здоров’я зубів та на травлення

Виявляється, вода з газом не настільки шкідлива, як вважалося раніше. В деяких випадках вона може бути й корисною. Такого висновку дійшли вчені, які досліджували вплив газованих напоїв на здоров’я людини.

Багато людей вважають, що вода з газом шкідлива для зубів та травлення. Але вченим вдалося довести протилежне.

Нещодавнє дослідження показало, що мінеральна вода з газом впливає на зубну емаль майже так само, як і негазована. Фактично вдалося довести, що негазований солодкий напій був шкідливішим, ніж газована вода без цукру.

Також вчені дослідили вплив газованої води на травлення. Виявляється, що вона може покращити здатність ковтати.

В іншому дослідженні 16 дорослих людей попросили кілька разів проковтнути різні рідини. Вода з газом показала найкращу здатність стимулювати нерви, які відповідають за ковтання.

Результати дослідження опубліковані в журналі Pubmed.

Питна газована вода може допомогти позбутися закрепів. У двотижневому дослідженні, в якому взяли участь 40 добровольців, середня частота дефекації подвоїлася в групі, яка пила газовану воду, порівняно з групою, яка пила без газу. Більше того, добровольці повідомили про зменшення симптомів запору на 58%.

Раніше ми писали, як рисова вода допомагає у зростанні і зміцненні волосся.

Джерело: Men’sHealth

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook