Чи справді рисова вода допомагає у зростанні і зміцненні волосся – відповідає трихолог

Рисова вода сповнена вітамінів і мінералів, які необхідні для росту волосся.

Трихолог з багаторічним досвідом Габі Лонгсворт виданню Yahoo!Life розповіла, чи може рисова вода допомогти волоссю зростати швидше.

Рисова вода відома своїм вмістом білків та вітамінів, які можуть зробити волосся сильнішим і здоровішим.

«Рисова вода сповнена життєво важливими вітамінами С і Е, мінералами, амінокислотами та антиоксидантами», говорить трихолог.

«Інозитол, який також входить до складу рисової води, корисний для волосся: він підвищує еластичність волосся, зменшує кількість ковтунів, залишається у волоссі довгий час», – ділиться вона.

Трихолог також зазначає, що рисова вода забезпечує захист волосся від випадання. «Ви не побачите результатів за одну ніч, але через чотири-шість тижнів постійного використання позитивний ефект точно буде», – зазначає вона.

Проте рисова вода не може прискорити зростання волосся, як деякі вважають. Вона лише створює видимість густішого і довгого волосся, робить шкіру голови здоровою, знімає свербіж і подразнення шкіри. Трихолог рекомендує використовувати рисову воду жінкам, у яких фарбоване волосся та пошкоджені локони.

Раніше ми писали, дерматологи розповіли про корисні властивості ефірної олії м’яти для волосся.

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook