Олія м'яти

Дерматологи розповіли про корисні властивості ефірної олії м’яти для волосся

Якщо волосся втратило колишню силу та блиск, поліпшити зовнішній його вигляд здатна ефірна олія м’яти. Саме вона володіє протизапальним ефектом, відмінно тонізує, освіжає і зволожує шкіру.

Нещодавнє дослідження, опубліковане в журналі Toxicological Research, показало, що ефірна олія м’яти здатна зміцнювати коріння, прискорювати ріст волосся, відновлювати шкіру голови.

В групі,  яка використовувала ефірну олію м’яти, ріст волосся відбувся значно швидше, ніж у групі, яка використовувала ефірну олію жожоби.

Дерматологи вважають, що олія м’яти може допомогти у відновленні волосся.

«Дослідження наразі обмежені, але відомо достеменно, що олія м’яти може прискорити ріст волосся», – говорить дерматолог Крейг Зірінг.

За словами дерматолога, ефірна олія м’яти може бути корисною як для уповільнення випадання волосся, так і для відновлення вже втраченого. Але результати після застосування цієї олії не будуть миттєвими. Можливо потрібно кілька місяців, щоб побачити позитивний ефект.

Раніше ми писали, вчені назвали цілющі властивості олії виноградних кісточок.

Джерело: Yahho!

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook