ціни та гороскоп

Як реагують знаки Зодіаку на зростання цін на ліки?

Весна! Чудовий час, коли все росте – перші листочки, молода травичка і… ціни! Погодьтеся, що саме цьому зростанню ніхто з нас не радіє. Однак на оновлені написи на цінниках, зокрема й на аптечних, кожен реагує по-різному. Зірки впевнені, що ця реакція залежить від дати народження. А ви, шановні фармацевти, знаєте, як це буває і що з цим робити?

Овен

овен

Амбітні Овни вміють заробляти. Проте це зовсім не означає, що гроші в них є. Пригадайте кумедне телешоу, учасникам якого дають величезну суму на короткий термін. Купуй що завгодно, все витрачене – твоє. Звісно, більшості учасників бракує часу. Однак, якщо запустити в проєкт Овна, йому не вистачить грошей! Народжений під першим сузір’ям не заспокоїться, допоки в кишенях не оселиться вітер. Тоді знову робота, потім черговий шопінг – show must go on! Тож коли такий Овен замість торговельного центру випадково завітає до аптеки – вам пощастило. Сміливо пропонуйте клієнтові всілякі корисності для здоров’я – для себе, коханого, йому жодних грошей не шкода! Звісно, якщо ви здогадаєтеся, що це саме Овен, до того ж той, який щойно отримав зарплатню і ще не встиг її витратити. Інтуїція – ваше все!

Телець

телець

Тельці все своє життя тяжко працюють заради власного добробуту. Накопичене воліють зберігати в банці, щоправда, не в mono, а у звичайній, трилітровій. І витрачають лише на важливі, як на Тельця, речі – меблі, побутову техніку або коштовності. І тільки надзвичайна ситуація може змусити його придбати ліки. Зважившись на похід до аптеки, досвідчений у комп’ютерних справах Телець довго блукає мережею в пошуках найнижчих цін. Менш просунутий вирушає в тур аптеками, маючи надію, що в одній з них знайдеться дещо за торішніми цінами. Переконувати Тельця в тому, що здоров’я безцінне, немає сенсу. Краще просто усміхнутися і тихенько, ніби велику таємницю, прошепотіти на вухо Тельцю, що саме у вашій аптеці вже тривалий час не підвищували ціни. Може й не перевірятиме…

Близнюки

близнюки

Усім відомо, що у Близнюків на тижні сім п’ятниць. Під настрій вони можуть «перешопити» навіть Овнів. Зокрема й в аптеці. Придбавши засіб від закрепу, на всяк випадок візьмуть і щось проти діареї (в житті чого тільки не трапляється!), а разом з кремом для сухої шкіри із задоволенням куплять маску для жирної (хороша річ, комусь подарую!). Однак Близнюки в поганому гуморі – для фармацевта справжній іспит на стресостійкість. Якщо вартість запропонованого вами засобу Близнюкові не сподобалась, а ліки йому потрібні, він може зчинити справжній галас. Погрожувати скаргами до МОЗ, ВООЗ і спілки прав споживачів, дорікати байдужістю до чужого горя і псувати аптеці репутацію. Не переймайтеся, зберігайте спокій і доброзичливість – це найкоротший шлях до порозуміння з Близнюками. Адже настрій у них такий мінливий…

Рак

рак

Для заощадливих Раків цифри на цінниках, наче кістка в горлі. Необхідні ліки Рак, зрештою, придбає, проте дуже образиться. На всіх фармацевтів і лікарів одразу, на владу, власну зарплатню і курс валют. А образа – то важкий тягар, який Рак обов’язково захоче з кимось розділити. Тож згодом цінами на ліки буде стурбоване все Ракове оточення – родина, друзі, колеги. І навіть сусідський собака зчинить гавкіт на знак протесту. Але й цього Раку буде замало. Маючи від народження хист до фінансових справ, він шукатиме прийнятне рішення наболілої проблеми. І знайде – аптеку з привабливими дисконтами, препарати-аналоги з цінниками, що «не кусаються». Для Раків не існує нездійсненних місій!

Лев

лев

Лев воліє не хворіти. Щоб царювати, він мусить заробляти гроші. Точніше, керувати тими, хто їх для нього заробляє. Тож коли «прихопило», лікуватися слід швидко, а отже дорого. В аптеці Лев поблажливо дивиться на чергу, яка зітхає, роздивляючись цінники. Ну що з них візьмеш – бідненькі, ніколи справжніх грошей не бачили! До віконця цар звірів підходить зі списком дорогих брендів (лікар не підвів!). Гучно запитує про ціну і, почувши захмарну суму у відповідь, з виглядом переможця промовляє: «Давайте!» І боковим зором спостерігає за чергою: «Ну як я вам?». Звісно, шкода, коли інших відвідувачів немає, однак для такого випадку згодиться і фармацевт. Щоб справити на нього остаточне враження, можна по-королівському «забути» на касі решту.

Діва

діва

У домашній аптечці Дів є медикаменти на будь-який випадок. Тому народжені під цим знаком тривалий час навіть не здогадуються, чого нині вартує турбота про здоров’я. Аж допоки не спустошать запаси. Подивившись на цінники, Діва хапається за серце і тікає додому, ковтаючи залишки заспокійливого. Однак святе місце (тобто аптечка) порожнім бути не може, тож доводиться діяти. Поміркувавши над стратегією і розробивши покрокову тактику, трудівниця-Діва розпочинає втілювати їх у життя. Як наслідок своєї бурхливої діяльності, вона отримує декілька дисконтних карт у пристойних аптеках та збори трав від усіх хвороб, завбачливо придбані в бабусі на ринку. Зі світу по нитці – повна аптечка!

Терези

терези

У житті Терезів має бути гармонія. В одязі, в побуті, в душі та в тілі. А хвороби – це аж ніяк не гармонія, це проблема, яку слід вирішити. Тому під час погляду на аптечні цінники на обличчі в Терезів не здригнеться жоден м’яз. Треба то треба! Шукати заклад з найбільш вигідними пропозиціями Терезам заважають звичайні лінощі, а влаштовувати допит фармацевту – природна сором’язливість. Раптом той подумає, що Терезам шкода грошей на власне здоров’я. Тому народжені під сьомим знаком просто купують те, що необхідно, залишаючи цінники поза увагою. Не скаржаться і не репетують. Не цікаво, скажете ви! Але маємо те, що маємо.

Скорпіон

скорпіон

Скорпіони – здебільшого не бідні люди.. Все життя вони наполегливо працюють, щоб за будь-яких обставин упевнено стояти на ногах. Скорпіон віддає перевагу якісним речам, їжі та, звісно, лікам. Однак цей знак далекий від марнотратства. Щоб пояснити йому, чому таблетки від головного болю коштують як каблучка з діамантом, потрібно бути дуже переконливим. Збирайте до купи свої знання, вмикайте логіку і говоріть з потенційним покупцем як добре обізнаний фахівець. Тим більше, що Скорпіони із задоволенням спілкуються з розумними людьми. Інакше ніяк. Клієнт піде і надалі оминатиме вашу аптеку десятою дорогою. Тож все у ваших руках.

Стрілець

стрілець

Натомість Стрілець не потребує тривалих пояснень. Стріла воліє летіти, а не думати. Тож якщо Стрілець завітав до аптеки, він насправді чогось потребує. Точніше, багато чого. І не має жодного значення, скільки оте все коштує. Стрілець настільки рідкий гість в аптеці, що давно забув, якими були ціни на ліки під час його минулого візиту. І коли він кашляє, то купує ще й засіб від нежитю і від болю в горлі, і від температури – хто ж його знає, яким буде перебіг хвороби… Не завадить також бинт, йод, пластир і вушні палички. Щоб були під руками в потрібний момент. Стрілець – один з найбільш щедрих аптечних покупців, тож не забудьте побажати йому здоров’я та нагородити щирою усмішкою!

Козеріг

козеріг

Усе життя Козеріг прагне заробити якнайбільше, обмежуючи себе в усьому. Ліки, з точки зору десятого знаку теж певна надмірність, тому в аптеці він – мінімаліст. А коли ціни зростають –
і поготів! Водночас Козерогові притаманні деякі амбіції – він завжди купує якісні перевірені препарати. Не в змозі відмовитися від улюблених вітамінів, що подорожчали, він купує найменшу упаковку, тяжко зітхає, з недовірою придивляється до суми в чеку і декілька разів перераховує решту. Йде, дорогою заспокоюючи себе тим, що багатий душею.
І будує плани на майбутню тяжку працю. Зі сталими прибутками.

Водолій

водолій

Водолію невтямки, навіщо людство взагалі придумало гроші. Течуть, наче вода між пальцями – пристойні суми припливають доволі рідко, здебільшого доводиться сидіти на мілині. Особливо по-дурному почуваєшся в аптеці, коли порятунок від болю в животі коштує, як маленька подорож. Ще вчора – як поїздка в маршрутці, а сьогодні – як авіаквиток. «До біса таке лікування!» – нервує Водолій і йде, гримнувши дверима. Однак ображений організм може змусити його змінити думку. Нові туфлі, звісно, не завадили б, але живіт болить… Повернувшись до аптеки, Водолій купує необхідні ліки з абсолютно легким серцем. Про що шкодувати? Гроші – вода, сьогодні немає, завтра будуть. Все тече, все змінюється.

Риби

риби

Не варто дорікати Рибам, що вони ні риба, ні м’ясо. Серед народжених під цим знаком чимало акул бізнесу, що, до речі, не заважає їм ставитися до грошей по-філософському. Перед новими аптечними цінниками Риби на деякий час зависають, ніби втомлений комп’ютер. Щоправда, перезавантаження рідко буває тривалим. Поміркувавши над ситуацією, Риби приймають її такою, як є. Звісно, це неприємно, але якщо змінити нічого не можна – пливемо далі. Можна подумати про щось інше, до прикладу, про житлово-комунальне. Там теж дорожнеча, проте можна хоч лампи замінити. На енергозберігаючі. До речі, чи немає в аптеці чогось грошезберігаючого? На такий засіб і витратитися не шкода. Такого не буває? Що ж, знову пливемо далі.
Коли-небудь і це винайдуть.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook