жадность

Про заздрість, зелену жабу та її обійми

Заздрість вважають негативною рисою характеру. Але хочемо ми того чи ні, кожен з нас часом заздрить іншим. Просто декого це відчуття мотивує на нові досягнення, а декого безжалісно душить велика зелена жаба. І нема на неї ради! Отже…

ОВЕН

овен

Овен занадто амбітний, щоб не бути заздрісним. Проте він є саме тим знаком, для якого успіхи інших – привід для самовдосконалення. Як може бути, що друг або родич вільно торохкотить англійською, а Овен, нервово чухаючи потилицю, поволі підбирає слово за словом? Перший за зодіаком, Овен намагається бути першим у всьому, тож завзято вчитиме англійську навіть вночі, якщо вдень бракуватиме часу. Народжені під сузір’ям Овна здатні працювати ніби вічний двигун, аби швидше за колег здійматися вгору кар’єрними сходами. Однак до чужого одягу чи аксесуарів «від кутюр» Овни байдужі, якщо Prada чи Louis Vuitton – єдині ваші досягнення, цей знак буде вам радше співчувати, ніж заздрити.

ТЕЛЕЦЬ

телец

На відміну від Овна, Телець – непристойно матеріалістичний. Каблучка з діамантом на пальці в подруги може надовго позбавити його сну, а нова квартира родичів – спричинити майже передінфарктний стан. Тому що саме в Тельця мають бути найрозкішніші речі! Тобто цей знак живе за принципом «я не настільки багатий, щоб купувати дешеве» навіть тоді, коли кишенями гуляє вітер. Тож тим, хто має Тельця за друга, не варто хизуватися перед ним дорогими речами, щоб не наражати близьку людину на незаплановані витрати. Краще за нагоди подарувати товаришеві щось коштовне – він радітиме, наче дитина. А зловісне земноводне на деякий час відпустить Тельця зі своїх обіймів!

БЛИЗНЮКИ

близнецы

Близнюки не дружать із зеленою жабою – цей знак майже нікому не заздрить. Він живе сьогоднішнім днем, радіє життю і щиро вірить у те, що кожне «завтра» буде кращим за «вчора». Однак своя «Ахіллесова п’ята» є й у третього знака – Близнюки обожнюють, коли їх хвалять. Та, звісно, заздрять тому, кому дістається більше компліментів та добрих слів. Проте дволикі Близнюки ніколи не погодяться перетворитися на «пай-дівчинку» (або хлопця) заради яскравих епітетів. Але саме цю «пай-дівчинку», якій привселюдно співають дифірамби, Близнюк ненавидітиме аж поки не перебере на себе більшу частину належних їй компліментів. Відтоді він знову любитиме цілий світ без натяку на заздрощі…

РАК

рак

Коли в Рака все добре, йому байдуже до щастя та успіху інших. Він поринає в особисте життя та не звертає жодної уваги на навколишній світ. Проте, якщо фундамент, на якому ґрунтується його добробут, зазнає руйнувань, Рак починає люто заздрити іншим. Щоб не справляти на оточуючих негативного враження, він щосили намагається приховати емоції, що вирують усередині, але час від часу вони все ж прориваються назовні. Сповнений заздрощів, цей знак може зненацька припинити стосунки з близькими, яким щастить більше, а спантеличені друзі тривалий час не розумітимуть, чим саме завинили перед Раком. Однак із часом, коли життя налагодиться, Рак спробує вдавати, що нічого не було. Прийміть його гру й не намагайтеся довести протилежне – збережете дружбу та нерви. А з власною зеленою жабою Рак впорається сам!

ЛЕВ

лев

Попри те що Лев – шляхетний знак, йому вкрай важко сприйняти, що хтось може бути кращим за нього. І хоча Левові майже не притаманна заздрість, тому, хто зазіхне на звичне для «царя звірів» місце загального улюбленця, буде зовсім не солодко! Левова заздрість доволі агресивна, однак позбавлена інтриг та прихованої шкоди – люди, народжені під цим знаком, завжди діють відкрито. Це чимось нагадує запрошення до двобою –позмагаємося, щоб усі зрозуміли, хто насправді найкращий. Тож якщо вважати заздрість цілком негативною рисою, все ж такий її прояв набагато чесніший за ніж у спину! Згодні?

ДІВА

дева

Ось хто зовсім не заздрісний! Так, Діва часом занадто самовпевнена, іноді навіть нудна, але заздрить вона хіба що вищим силам. Успіхи інших для цього знака – лише привід для самокритики. Мовляв, я недопрацювала або недовчилася. І – мотивація зробити черговий крок уперед. Придивляючись до життєвого шляху відомих та успішних, Діва намагається аналізувати власні помилки та робити те, що може наблизити її до улюбленців долі. Якщо для цього доведеться прикладати забагато зусиль, шостий представник зодіаку може поринути в депресію, але ніколи не запитає: «Чому їй (йому, їм) так щастить?». Все подальше життя Діву непокоїтиме лише одна проблема – чому не щастить їй і що з цим робити? Ось така «дівоча» логіка!

ТЕРЕЗИ

весы

«О, який стильний у неї одяг! Не те що мій…», Як, мабуть, зручно користуватися останнім Айфоном, на його тлі мій металобрухт навіть з кишені виймати соромно!» – спокійні та, на перший погляд, усім задоволені Терези насправді майже завжди комусь заздрять. Стрункій дівчині з Інстагаму, красуні з обкладинки відомого глянцю, сусіду, що паркує під вікнами новеньке авто. Але заради справедливості варто зазначити, що особиста Терезова жаба – маленька та нешкідлива. Душить вона несильно, тож проблеми від неї мізерні – хіба що тимчасово зіпсований настрій! І боротися з нею неважко – Терезам варто навчитися рішучості та наполегливості. Тоді справи зрушать з місця, а мрії крок за кроком почнуть втілюватися в життя. Тож заздрити іншим не буде сенсу!

СКОРПІОН

скорпион

Не буває неуспішних Скорпіонів. Представники восьмого знаку зодіаку вправні в постановці цілей і вміють їх досягати. Якщо Скорпіон зажадає співати, то стане зіркою навіть якщо не має музичного слуху. Коли захоче – вибудує успішний бізнес, переможе у будь-якому спорті, причарує того, в кого закохався, але…, на жаль, народжених саме під цим сузір’ям традиційно вважають найбільш заздрісними. Адже завжди існують люди, що можуть скласти Скорпіонові конкуренцію. Свої почуття цей знак майстерно приховує, отже, той, на кого скеровані його заздрощі, ніколи про це не знатиме. До того самого часу «Х», коли можна буде вдатися до улюбленої Скорпіонової зброї – інтриг. Знищивши опонента, Скорпіон хоч і відчуває певне задоволення, та за деякий час знову починає пильно придивляється до оточення в пошуках потенційних конкурентів. Хто не сховався – сам винен!

СТРІЛЕЦЬ

стрелец

Стрілець не здатний радіти чужим успіхам. Від слова «зовсім». Отже, він їм заздрить. Проте заздрість діє на Стрільця як мотиватор – він помітно прискорюється, намагаючись домогтися більшого. Але проблема полягає в тому, що, отримавши бажане, Стрілець негайно знаходить черговий об’єкт для заздрощів. Хтось заробляє більше, хтось біжить швидше, хтось подорожує частіше… Втім, немає лиха без добра – подібний підхід стимулює Стрільця до опанування нових навичок, удосконалення та зростання. Цей знак не створює проблем для тих, хто йде попереду – він лише намагається наздогнати та перегнати їх. Тож заздрість часом може бути корисною. Принаймні для Стрільця.

КОЗЕРІГ

козерог

Козеріг майже нікому не заздрить – йому ніколи. До роскошів цей знак байдужий, а на все необхідне він з легкістю заробляє. Трендові речі купує, лише коли в них є потреба, в повсякденні надаючи перевагу вічній класиці, якою користується довгі роки. Його не хвилює успіх сусідів або родичів – власні справи набагато важливіші. Правда, з кожного правила існують свої винятки: Козеріг часом заздрить Діві, оскільки та надзвичайно працездатна, або Стрільцю, який у вкрай щільному графіку вміє викроїти час для відпочинку. Щоправда, віддаючи належне здібностям Стрільця, Козеріг здебільшого надихається прикладом Діви, але що є то є!

ВОДОЛІЙ

водолей

Водолій настільки зосереджений на собі, коханому, що просто не помічає інших. Тобто він їх, звісно, бачить, але побаченим не цікавиться. Оточення для нього – лише тло, яке може бути кращим або гіршим, проте, на думку Водолія, воно існує лише для того, щоб відтінити його власні чесноти. Тому дівчина-Водолій дружить переважно із «сірими мишками» – поруч з ними вона має суперовий вигляд, як і хлопець-Водолій спортивної статури на тлі приятелів з «пивним» черевцем. Однак, опинившись у колі успішних, багатих та красивих, Водолій не зеленіє від заздрощів. Серед таких людей йому абсолютно комфортно, оскільки, незалежно від наявного статусу, цей знак нікого не вважає вищим за себе. А серед рівних місця заздрощам немає!

РИБИ

рыбы

Риби живуть у світі мрій, а в ньому можливо все. Тому Риби не заздрісні – в цьому немає сенсу, якщо в тебе попереду світле майбутнє. На нього сподівається кожна Риба, проте частина народжених під дванадцятим знаком мріє і діє, інші – подумки будують повітряні замки. Але і першим, і другим невідоме почуття заздрості. Талановитими й успішними Риби просто захоплюються. У них завжди є кумири – митці, вчені, спортсмени або навіть колеги, якщо в тих є чим похизуватися. Для своїх ідолів Риби не шкодують щирих компліментів, часом можуть їх наслідувати, але жодного каменя за пазухою не тримають. Не найгірша риса, чи не так?


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook