алфавит

Зіркова абетка

Чи вірите ви у гороскопи? Навіть якщо не вірите, пригадайте головні риси характеру ваших знайомих, народжених під тим чи іншим знаком зодіаку. І ви переконаєтеся, що в зірок є власна абетка. І хоч вона коротша за звичайну, але дуже красномовна. Тож читайте!

ОВЕН

«А» – амбіціїовен

Протягом усього життя Овен намагається підкорити власний Еверест. Стабільна робота та впевненість у майбутньому – це, звичайно, добре, але для Овна замало. Його амбітне его потребує визнання, а чи існує краще визнання, ніж стрімкий підйом кар’єрними сходами? Тож Овен мріє про керівну посаду і робить усе, щоб мрія якнай­швидше перетворилася на дійсність. Несе роботу додому, працює вночі, відмовляє собі у відпустці. Навіть не завжди справедливі зауваження начальника сприймає з мовчазною покорою – хто мав справи з Овнами, знає, яких зусиль вартує такий спокій. Завзяття Овна зазвичай помічають – невгамовний трудоголік таки сідає в омріяне крісло. Згодом крісла стають вищими, кабінети – більшими, а амбіції – безмежними. І не варто дорікати Овну, що той – кар’єрист, це так само марно, як сварити сузір’я, під яким він народився!

ТЕЛЕЦЬ

«В» – впертістьтелец

Пам’ятаєте дитячу казочку про двох бичків на вузькому місточку? З огляду на те, як сумно вона закінчилася, на містку зустрілися два Тельці! Звісно, жоден з них не виказав бажання поступитися іншому – серед представників зодіаку немає нікого, впертішого за другий знак. Так, Телець може витримати будь-які негаразди, але лише тоді, коли наважиться на це сам. Змусити його звернути з обраного шляху можуть хіба що власні діти – їм важко відмовити. А ще Телець – видатний консерватор, не женеться за модою та не купує ґаджети останньої моделі. Нехай інші спробують і поділяться враженнями. Він зачекає, бо воліє вчитися на чужих помилках. 

БЛИЗНЮКИ

«Д» – двійняблизнецы

Якщо ви маєте знайомого, який може призначити вам зустріч, а потім не прийти, а то й зовсім розчинитися в повітрі на місяць-другий, він, найімовірніше, виявиться Близнюком. Про причини свого несподіваного зникнення такі люди зазвичай не розповідають, та якщо наполягати, можна почути майже кіношне: йшов, перечепився, впав, щось зламав…

Не глузуйте, все набагато простіше – надмірно товариські Близнюки можуть раптово знайти собі нового товариша, і заради приємного спілкування забути про давніх друзів. До речі, їх у Близнюків не так вже й багато. Так само легко, як і знайомляться, Близнюки «б’ють горщики» з учорашніми приятелями і завзято критикують тих, ким нещодавно захоплювалися. Довідавшись про чиюсь таємницю, обіцяють бути мовчазнішими за риб, але не витримують і вибовтують чужі секрети першому, кого зустріли. Не поспішайте суворо засуджувати їх, у народжених під цим сузір’ям живуть одразу дві людини!

РАК

«С» – сім’ярак

Для Рака сім’я – найвища цінність. Заради неї він працює, не шкодуючи сил і часу. Заробивши грошенят, Рак вкладає їх у домашній затишок і освіту дітей. Другій половинці зазвичай дістаються лише крихти, і це не дивно, адже саме діти – справжній сенс Ракового життя. Тож представники цього знаку завжди готові продемонструвати, де раки зимують, тому, хто наважиться образити їхнє кохане дитя. І що цікаво – чим старші діти, тим відчайдушніший батьківський захист. 

Нащадкам це не завжди на користь, але що маємо, те маємо. На роботі Раки зірок з неба не хапають, з колегами живуть у мирі та злагоді, але зверхнього ставлення до себе не терплять, якщо хтось спробує – кусають боляче. Так і рухаються до своїх досягнень – не поспішаючи, але наполегливо. Не для себе – заради сім’ї!

ЛЕВ

«Л» – лідерстволев

Погодьтеся, хоч не всі створені, щоб царювати або керувати, але народжені під знаком Лева мають найбільшу схильність до лідерства. Леви відверто страждають, якщо не можуть побудувати для себе хоча б маленьку, але імперію. Їм просто необхідно, щоб світ, нехай навіть власний, крихітний, обертався навколо них. Якщо зла доля не подарувала бідоласі-Леву таке жадане керівне крісло, він намагається зайняти хоча б стільчик – і стає старшим прибиральником або босом бригади вантажників. По-іншому просто бути не може, адже Лев краще за всіх знає, як слід мити, чистити чи вантажити! За відсутності захоплених поглядів Лев марніє, втрачає королівський шик, тане на очах і, врешті-решт, перетворюється на пошарпаного вуличного кота. Однак кілька компліментів здатні повернути його до життя – недарма ж кажуть, що короля грає почет.

ДІВА

«Е» – ерудиціядева

Діви взагалі-то розумні та інтелігентні, але схильність до демонстрації власної ерудиції часом псує цей світлий образ. Вислів «Як приємно поговорити з розумною людиною!» – зовсім не про Дів. Якщо через кілька хвилин спілкування ви відчуєте себе повним невігласом, можна легко здогадатися, ким є ваш співрозмовник за гороскопом. Тому Діві дуже часто доводиться спілкуватися лише з собою, і вона, за великим рахунком, не проти. У разі відсутності співрозмовників Діви невпинно досліджують навколишній світ, щось аналізують і планують. Результатами важкої розумової праці зазвичай діляться з оточуючими. Користуйтеся на здоров’я цінними порадами, якщо самі думати не здатні! У цьому вся Діва – невичерпне джерело власної мудрості!

ТЕРЕЗИ

«Н» – нерішучістьвесы

Життям Терезів керує жага гармонії та справедливості. Цей знак обожнює копирсатися у власних стражданнях і вважає за краще не помічати проблем оточуючих. «Як несправедливо мало я заробляю», – журяться Терези, але їм і на думку не спадає розпочати дії, що можуть змінити ситуацію. Адже будь-які дії ладні зруйнувати звичну гармонію життя! «Хоч би шеф про це подумав», – мріють Терези, але до шефа не йдуть, оскільки просити за себе якось незручно. Цей знак любить свій дім і сім’ю, але необхідність забити цвях або переклеїти шпалери спричиняє в його душі майже буревій. «А що як не вийде?» – вагаються вони і із задоволенням віддають ініціативу до рук своєї другої половинки. М’які і не дуже рішучі, Терези набагато спокійніше почуваються, даруючи іншим право прийняття рішення. Якщо не складеться – я не винен!

СКОРПІОН

«П» – пристрастьскорпион

Скорпіони – люди сильні, пристрасні та суперечливі. Часом самі себе зрозуміти не можуть. Ось, наприклад, дружить Скорпіон з кимось цілком щиро, допомагає від душі, але … Зіпсувалася погода, хтось сказав образливе слово, наступив на ногу – і отримуй, друже! Скорпіон жалить, абсолютно не замислюючись про те, як це боляче. У гонитві за кар’єрними досягненнями восьмий представник зодіаку інтуїтивно обирає правильний шлях і починає стрімке сходження. Якщо для цього доведеться «йти по головах» – самі винні, не стійте на дорозі! А ще Скорпіон полюбляє хитрощі, інтриги та легкий флірт – не тому, що підступний, а просто заради власного задоволення. Сіра буденність не для нього, він жадає яскравих емоцій. Кажуть, звичка – друга натура. Для Скорпіона друга натура – пристрасть. Хоча чому друга? Перша!

СТРІЛЕЦЬ

«О» – оптимізмстрелец

Стрільці – неперевершені оптимісти. Навіть якщо навколо руйнується світ, Стрільці вірять, що це – на краще. Тобто не варто нічого робити, слід просто дочекатися кращих часів. Коли життя все ж вимагає певних дій, Стрілець воліє скористатися перевіреним способом – діє навмання. Іноді це допомагає, що спонукає Стрільців і надалі залишатися прихильниками такого варіанта вирішення проблем. Дев’ятому знаку зодіаку вкрай складно зіпсувати настрій. Навіть залишивши такого співробітника без зарплати, начальник швидше стане мішенню для його чорного гумору, ніж змусить Стрільця страждати. Незламний оптимізм – ось життєве кредо справжніх Стрільців

КОЗЕРІГ

«К» – компроміскозерог

Істинний Козеріг педантичний і холодний. У нього занадто багато роботи, щоб витрачати час на зайві емоції. Кар’єрного успіху Козероги досягають завдяки своїй наполегливості та вмінню завзято орати трудову ниву будь-якої складності. Можливо, їм бракує справжніх друзів, але й ворогів цей знак майже не має – серйозна ворожнеча потребує часу. Чи не краще знайти «золоту середину», щоб, уникаючи конфліктів, зберігати стабільні ділові відносини? У родині Козероги теж діють подібними способами, спритно жонглюючи біля носа домашніх то батогом, то смаколиком. І повірте, у них це непогано виходить. Адже Козеріг – саме той знак, який все життя бігає між краплинами.

ВОДОЛІЙ

«М» – мінливістьводолей

Водолія важко назвати трудоголіком, це радше філософ. Видатний інтелект цього знаку без проблем співіснує з лінощами, тож Водолій частіше поринає у власні мрії, ніж намагається робити щось конкретне. Мозок одинадцятого знаку зодіаку генерує чимало ідей, але вони здебільшого далекі від життя. На жаль, поради реалістів видаються Водолію нудними. Свої фантастичні проєкти він час від часу намагається здійснити, але трудового ентузіазму вистачає ненадовго. Сімейне життя не завжди приваблює Водолія і він потихеньку шукає способів його позбутися. Тому саме цей знак вважається чемпіоном з розлучень. Завдяки своїм природним здібностям, Водолій здатен швидко заробляти гроші, але витрачає їх він ще швидше, до того ж ніколи точно не пам’ятає, куди саме зникло зароблене. У мінливого Водолія все життя ніби вода – швидко тече і часто змінюється.

РИБИ

«Н» – надіярыбы

Споконвічні мрійники, Риби вірять у власне світле майбутнє і нетерпляче чекають, що воно ось-ось настане. Тому рідко перетворюються на песимістів. Дехто схильний вважати Риб слабкою ланкою зодіаку, але це помилка. Навіть найамбітніші представники зодіаку можуть опинитися в депресії під впливом обставин, проте Риби точно знають, що десь попереду на них чекає життя їхньої мрії. А тимчасові труднощі та всілякі кризи – зовсім не привід для смутку. Правду кажучи, заради світлого майбутнього Риби не завжди готові поступитися сьогоденням. Вони швидше оберуть комфорт, ніж завзяту працю заради примарного завтра. Але це тільки у випадку, поки Риби по-справжньому чимось не захопляться. Тоді будуть пливти щосили, доки не знайдуть свого прекрасного моря. А ви не вірили…


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook