Вакцинацію від коронавірусу в Україні можуть ввести і для дітей

Вакцинацію від коронавірусу в Україні можуть ввести і для дітей

Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики рекомендує дозволити щеплення від коронавірусної інфекції для всіх дітей віком від 12 років.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю голови групи експертів Федора Лапія медичному експерту ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій.

«Вчора ми проголосували, щоб рекомендувати МОЗ зробити вакцину доступною для всіх дітей від 12 років. Йдеться про вакцину Pfizer», – повідомив він.

Також він додав, що це рішення набуде чинності, коли буде розглянуто на засіданні штабу Міністерства охорони здоров’я в найближчу п’ятницю. Однак він зауважив, що мова не йде про те, щоб не пускати до школи невакцинованих дітей.

«Ми наголошуємо на важливості вакцинації дітей і проти інфекційних хвороб, які входять до календаря щеплень. Перевірте свій календар щеплень, і перш ніж іти на щеплення проти COVID-19, провакцинуйте свою дитину від інших інфекційних хвороб», – додав Лапій.

Для того, аби діти отримували щеплення від коронавірусу, потрібно затвердити алгоритм. Оскільки перед вакцинацією дитину має оглянути сімейний лікар або педіатр.

Раніше ми писали, що компанія Pfizer повідомила, яким дітям безпечно колоти COVID-вакцину.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook