Компанія Pfizer повідомила, яким дітям безпечно колоти COVID-вакцину

Компанія Pfizer повідомила, яким дітям безпечно колоти COVID-вакцину

Фармацевтична компанія Pfizer і BioNTech заявили, що їх вакцина від коронавірусної інфекції безпечна для дітей віком від 5 до 11 років.

Висновок щодо безпечності та ефективності вакцини був зроблений після серії випробувань. Найближчим часом представники компанії очікують схвалення регулюючих органів. Планується, що вакцина буде вводитися у меншому дозуванні, ніж дітям старше 12 років.

«Для учасників випробувань у віці від 5 до 11 років вакцина була безпечною, вона добре переноситься і показала стійкі нейтралізуюючі реакції антитіл», – йдеться в спільній заяві американського гіганта Pfizer і його німецького партнера.

Представники компаній планують надати дані досліджень регулюючим органам «якомога швидше».

Декан Школи громадського здоров’я Університету Брауна і провідний експерт з коронавірусної інфекції в США Ашиш Джа віднісся до цієї інформації як до «хорошої новини», на яку чекали багато батьків.

Відомо, що це перше випробування вакцини, яке проводиться для дітей віком до 12 років. В той же час, дослідження препарату Moderna від 6 до 11 років досі триває.

Нагадуємо, науковці Університету Х’юстона (США) створили інтраназальну вакцину від коронавірусної інфекції. Вона здатна забезпечити стійкий місцевий імунітет.

Джерело: MedicalXpress


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook