Пікосен

Пікосен® – від закрепу, залежно від віку та обставин!

Сучасна людина живе в шаленому темпі. Нам ніколи піклуватися про себе. І хоча більшість із нас знає, що таке збалансоване харчування, раціон наших співвітчизників здебільшого складається з продуктів швидкого приготування. Напівфабрикати, сосиски, копченості, випічка – ми віддаємо перевагу такій їжі, тому що це зручно і смачно. Але чи корисно?

Міцна кава замість чистої води, тістечка замість свіжих фруктів – тож не дивно, що із часом шлунково-кишковий тракт промовисто натякає: «Я так більше не можу!» Цей натяк доволі просто зрозуміти – порушується травлення і кожен похід до туалету перетворюється на проблему. Закреп! За статистикою на нього страждає до 50 % населення Європи. Відновити роботу кишківника допоможе зміна способу життя – здоровий раціон, що містить достатню кількість харчових волокон, нормалізація водного балансу, заняття спортом. Однак навіть кардинальні зміни не здатні водночас вирішити проблему закрепу. А оскільки ця неприємність суттєво псує життя, доведеться шукати допомоги в аптеці. Що може запропонувати фармацевт?

Широку лінійку препаратів проти закрепу від фармацевтичної компанії Vishpha!

Пікосен® краплі (15 мл і 25 мл) та капсули № 10 – це оригінальні комбіновані проносні засоби на основі екстракту сени та натрію пікосульфату.

  • Сена (касія вузьколиста) застосовується в медицині як засіб проти закрепу протягом тривалого часу. Проносні властивості рослини зумовлені наявністю в ній гідроксиантраглікозидів (сенозидів), які стимулюють секрецію та виділення рідин у товстій кишці, активують її моторику, що спричиняє рух калових мас.
  • Натрію пікосульфат сприяє накопиченню води та електролітів у просвіті товстої кишки, прискорює перистальтику та пом’якшує фекальні маси, внаслідок чого відбувається дефекація.

Склад надає препарату Пікосен® низку переваг. Дві речовини з проносною дією є синергістами. Вони доповнюють одна одну, що дозволяє приймати Пікосен® у низьких дозах без зменшення ефективності. Завдяки цьому препарат добре переноситься. Форма крапель дає можливість підібрати та скоригувати індивідуальне дозування. І найголовніше – препарату Пікосен® притаманна м’яка проносна дія, контрольована за часом. Одноразовий вечірній прийом засобу в дозі 10-20 крапель (або 1 капсула) забезпечує настання ефекту в середньому через 6-10 годин (тобто зранку) – такий ритм випорожнень подібний до фізіологічного. Без жодних несподіванок. Вечірній прийом – ранковий ефект!

Увага! Пікосен® краплі та капсули не показані дітям до 12 років та вагітним жінкам.

Якщо ж необхідно терміново очистити кишківник, у лінійці Пікосен® є засоби, здатні зробити це за 5-20 хвилин.

Пікосен® Мікра – це зручні мікроклізми, готові до використання. У кожній упаковці по 6 туб-канюль по 10 г.

Туби-канюлі містять м’який ректальний гель, активною речовиною якого є натрію докузат. Він сприяє затримці води у фекальних масах, що своєю чергою збільшує їхній об’єм. Калові маси стають більш м’якими й легше просуваються прямою кишкою. Крім того, речовина рефлекторно стимулює дефекацію, тож за 5-20 хвилин після застосування кишківник позбувається зайвого.

Мікроклізми Пікосен® Мікра можна застосовувати з 18 років.

Швидко вирішити проблему закрепу допоможе й Пікосен® Ректа – 120 мл розчину у формі клізми. Засіб зволожує та розм’якшує фекальні маси, стимулює перистальтику та дбайливо очищує товстий кишківник. Ефект настає за 2-5 хвилин після застосування. Дозволений із 15 років.

Пікосен® Мікра та Пікосен® Ректа зручно використовувати перед дослідженнями або медичними маніпуляціями на кишківнику. Крім того, це насправді ШВИДКА допомога під час тривалих закрепів – ефект тут і зараз!

ПІКОСЕН® – лінійка спеціальних форм від закрепу, залежно від віку та обставин.

Утім, варто пам’ятати, що препарати лінійки Пікосен®, як і будь-які інші проносні ліки, не призначені для регулярного застосування. Рекомендуючи їх, варто наголосити на важливості фізичної активності – рух стимулює кишкову перистальтику. Щоб випорожнення мали м’яку текстуру, необхідно пити чисту воду – хоча б 1,5 л на день. Баланс кишкової мікрофлори, який є природною профілактикою закрепів, підтримає вживання свіжої зелені, овочів та фруктів, багатих на пектини. Дотримуючись цих простих рекомендацій, із часом можна буде сказати закрепу: «Прощавай!»

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook