Лікарський засіб виробництва Acino в Україні вперше зареєстрований у ЄС

Антипсихотичний лікарський засіб нового покоління Арипразол® виробництва фармацевтичного заводу Acino в Україні — “Фарма Старт” успішно пройшов реєстрацію в Республіці Латвія.

Про це повідомляє пресслужба фармкомпанії “Acino”.

Зазначається, що команда компанії працювала над цим майже три роки. Цьому передувало отримання заводом «Фарма Старт» GMP сертифіката Республіки Латвії наприкінці 2019 року, що підтвердило відповідність виробництва Acino в Україні принципам та правилам належної виробничої практики до стандартів та високих регуляторних вимог ринку Європи.

“Стабільна робота фармацевтичного сектору та його розвиток – основа охорони здоров’я майбутніх поколінь та відбудови України. Розширення географії експорту Acino, як другої компанії на вітчизняному фармацевтичному ринк сприятиме підтримці економіки України, особливо у ці воєнні часи. Адже обидва наші підприємства, що оперують на ринку, входять до реєстру великих платників податків. При цьому учасники цього реєстру, за останніми показниками, формують 60% усiх надходжень до держбюджету. Acino не планує відхилятися від своєї стратегії розвитку та продовжує працювати на благо нашої держави”, – зазначив Євген Заїка, генеральний директор Acino в Україні, регіональний директор Acino в країнах СНД.

Також в компанії нагадали, що лікарський засіб Арипразол® (арипіпразол) виробляється на заводі «Фарма Старт» з 2017 року та є генеричним препаратом, який належить до групи атипових нейролептиків. Він застосовується у дорослих пацієнтів для терапії шизофренії та біполярного афективного розладу (БАР), а також для симптоматичної терапії психічних розладів у дітей з розладами аутистичного спектру (РАС).

“Від початку війни Acino в Україні направила у якості гуманітарної допомоги у гарячі точки країни більше 1000 упаковок лікарського засобу Арипразол® загальною вартістю 365 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook