лінійка Меновазан

Як утамувати біль у суглобах і м’язах? Обирайте «Меновазан»!

Спортивні та побутові травми, забої, захворювання суглобів і хребта – неприємності, пов’язані з опорно-руховим апаратом, є доволі поширеною проблемою. Тому відвідувачі із запитами на препарати проти болю в суглобах і м’язах звертаються до аптеки щодня.

Отже, фармацевтам необхідно знати, що саме варто рекомендувати в тому чи іншому випадку. Лінійка засобів «Меновазан» від фармацевтичної компанії Vishpha – це ефективна допомога як під час травм, так і в разі запальних процесів опорно-рухової системи. Поговорімо про кожен із продуктів цієї лінійки.

«Меновазан мазь» (туба 40 г) містить три активні компоненти, що швидко тамують біль і запалення в м’язах та суглобах.

  • Завдяки дії на холодові рецептори ментол чинить охолоджувальний та подразнювальний ефекти, відволікаючи від болю; вплив ментолу на тонус судин сприяє усуненню набряків.
  • Новокаїну притаманна виражена знеболювальна активність.
  • Анестезин є місцевим анестетиком, який зменшує поверхневу больову чутливість.

Поєднання цих трьох складових в одному препараті забезпечує швидку болезаспокійливу дію в ділянці нанесення мазі. «Меновазан» застосовують за наявності артралгій будь-якого походження, а також при міалгіях та невралгіях. Навіть у разі дерматозів, що супроводжуються свербежем, та укусів комах «Меновазан» буде корисним, оскільки засіб не лише знеболює, а й усуває набряки та свербіння. «Меновазан» зручно використовувати – невелику кількість мазі наносять на уражене або місце, що болить, 2-3 рази на день і втирають у шкіру.

Для тих, хто віддає перевагу місцевим лікарським засобам у формі спреїв, стане у пригоді «Меновазан Флекспрей» (спрей 50 мл). Він містить ті самі активні речовини, що й мазь, однак має іншу лікарську форму, зручну для нанесення на важкодоступні місця. Спрей розпилюють на шкіру над ураженою ділянкою або суглобом, що болить, двічі-тричі на добу, розтирають і біль, спричинений загостренням захворювання, забоєм або іншою травмою, швидко вщухає, залишаючи по собі лише відчуття приємної прохолоди.

«Меновазан мазь» та «Меновазан Флекспрей» (кому що до вподоби!) – це засоби для всієї сім’ї (із 12 років). Їх варто мати в домашній аптечці, брати із собою у подорож або на активний відпочинок, адже це надійна «швидка допомога» під час болю у м’язах та суглобах.

Третій засіб із лінійки – «Меновазан Саліцилат крем» (туба 40 г) містить метилсаліцилат.

Ця речовина добре проникає крізь шкіру, стимулює кровообіг у пошкоджених тканинах, знімає спазми м’язів навколо ураженого суглоба, тонізує тканини. У комплексі з камфорою рацемічною, яка збуджує чутливі нервові закінчення шкіри та рефлекторно поліпшує трофіку органів і тканин, складові Меновазану Саліцилату чинять знеболювальну та протизапальну дії, усувають м’язову скутість, сприяють збереженню еластичності м’язів і зв’язок. Оскільки Меновазану Саліцилату притаманний зігріваючий ефект, крем можна застосовувати не лише для полегшення болю у м’язах, ревматичних болів або болів унаслідок травмування, а й для розігріву м’язів – до, під час і після фізичних навантажень. Крем потрібно втирати в ділянки тіла, що болять, 2-3 рази на добу, для посилення ефекту рекомендується накладати суху зігріваючу пов’язку.

Увага, важлива новина! Віднедавна лінійка «Меновазан» стала більш широкою – фахівці компанії Vishpha розробили для неї ще один ефективний продукт.

«Меновазан ПРО» (пластир 10 × 14 см № 5) – знеболювальний пластир, основною активною речовиною якого є мелоксикам, представник групи НПЗП (нестероїдних протизапальних препаратів). Мелоксикам пригнічує синтез простагландинів – медіаторів запалення, внаслідок чого чинить потужну протизапальну й аналгетичну дії та зменшує набряк в ушкоджених тканинах. Крім того, новинка містить два анестетики – новокаїн і анестезин, що тамують біль із перших хвилин використання, та ментол, якому властиві охолоджувальний, поверхневий болезаспокійливий та відволікаючий ефекти. Ментол також сприяє глибокому проникненню активних речовин до місця локалізації болю.

Чотири компоненти працюють як синергісти, підсилюючи дію один одного, тож «Меновазан ПРО» забезпечує виражену аналге­зію. Поступове вивільнення діючих речовин пролонгує ефект до 12 годин, що дозволяє на тривалий час забути про біль. Лікарська форма – пластир – та тривала дія є важливими перевагами «Меновазану ПРО», адже засіб, що не потребує повторного застосування протягом цілого дня – це дуже зручно для активної людини, яка працює. «Меновазан ПРО» має високий профіль безпеки, оскільки головна речовина – мелоксикам діє локально, безпосередньо у вогнищі запалення, що мінімізує її проникнення до системного кровотоку та ризик розвитку побічних ефектів. «Меновазан ПРО» варто рекомендувати дорослим у разі запалення сухожиль, зв’язок, м’язів та суглобів, при травмах та локалізованих формах ревматизму.

Отже, підсумуємо: відвідувачі, що скаржаться на біль у суглобах і м’язах, незалежно від його причини та локалізації, завжди отримають у вашій аптеці надійну допомогу, якщо в ній наявні всі засоби з лінійки «Меновазан».

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook