Кабмін вніс зміни до Ліцензійних умов щодо відпуску лікарських засобів з аптек

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Ліцензійних умов щодо господарської діяльності з виробництва, оптової та роздрібної торгівлі й імпорту лікарських засобів.

Постанова Кабінету Міністрів України №404 від 28 квітня 2023 року передбачає: внесення до пункту 162 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 929 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 99, ст. 3217; 2022 р., № 79, ст. 4757, № 88, ст. 5472) таких змін:

  1. Абзац перший викласти в такій редакції:

“162. Реалізація (відпуск) громадянам лікарських засобів за рецептом лікаря здійснюється у порядку, встановленому МОЗ”.

  1. Після абзацу першого доповнити пункт новим абзацом такого змісту:

“Забороняється здійснювати реалізацію (відпуск) громадянам лікарських засобів, що реалізуються (відпускаються) за рецептом лікаря, з порушенням порядку, встановленого МОЗ, у тому числі без рецепта, за рецептом, який виписаний з порушенням порядку, встановленого МОЗ, та/або у якого закінчився строк дії (недійсним рецептом).”

Зазначається, що ця постанова набирає чинності через три місяці з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

Джерело: Кабмін


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook