вино

Один келих може нашкодити здоров’ю – кому протипоказано вино?

Деяким людям не можна пити вино, навіть один келих може нашкодити здоров`ю. Такого висновку дійшли вчені, які нещодавно провели дослідження. Про це пише видання MedicalNewsToday.

Яким людям не можна пити вино?

Фахівці, які провели дослідження, виділили декілька груп людей, яким протипоказано вино.

Діабетики

Якщо у людини діабет, то з вживанням вина потрібно бути обережним. Лікар Лінн Постон каже, що численні сорти вин здатні впливати на рівень цукру в крові, сприяти його коливанням, що вкрай небажано і ризиковано при діабеті.

Люди, які приймають седативні або знеболювальні препарати

Фахівці пояснюють, що заспокійливі та болезаспокійливі ліки уповільнюють активність мозку. Таке ж чинить алкоголь з людиною. Їхній сумарний ефект може провокувати розвиток неприємних і важких станів, викликаних дисфункцією ЦНС та аж до розвитку коми і навіть смерті через зупинку дихання.

Астматики

Якщо людина схильна до астми, келих або два вина можуть викликати астматичний напад. За словами доктора, вино містить сульфіти – це речовини, до яких люди з астмою бувають особливо чутливими. Зокрема, при попаданні сульфітів у організм можливі погані побічні реакції.

Раніше ми писали, вчені вважають, щ ягоди, какао та вино можуть покращити стан пацієнтів із хворобою Паркінсона.

Джерело: РБК-Україна

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook