ризик госпіталізації

Paxlovid знижує ризик госпіталізації і тяжкого перебігу COVID-19 у вакцинованих і невакцинованих пацієнтів

Згідно з новим дослідженням, яке провели ізраїльські вчені, прийом таблеток Paxlovid знижує ризик госпіталізації і тяжкого перебігу COVID-19 у вакцинованих і невакцинованих пацієнтів віком від 65 років. Однак, лікування не запобігає важкому перебігу захворювання серед молодих людей.

У дослідження взяли учать понад 110 000 учасників похилого віку. Учасники не були попередньо вакциновані, а також найближчим часом не хворіли на COVID-19. Виявилось, що прийом таблеток Paxlovid знизив кількість госпіталізацій на 86%. Учасникам, які були раніше вакциновані, а також нещодавно перехворіли на COVID-19, прийом таблеток знизив кількість госпіталізацій на 60%.

Загалом 0,6% тих пацієнтів, які приймали таблетки, були госпіталізовані. Тих, хто не отримував Paxlovid, госпіталізували приблизно в 3 рази частіше.

В результаті прийому таблеток також спостерігалося зниження смертності на 81%.

Нагадуємо, компанія Pfizer провела дослідження перорального противірусного препарату Paxlovid від COVID-19. Виявилось, що він  малоефективний для запобігання зараженню коронавірусом людей, які живуть поруч із хворою людиною.

Джерело: Reuters

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook