Магнітна буря

Магнітні бурі в лютому: експерти назвали небезпечні дати

Магнітна буря здатна заподіяти чимало проблем, зокрема, це явище впливає на самопочуття людей.

Експерти назвали дати, коли саме плануються магнітні бурі у лютому 2022 року:

  • 1-2 лютого. Магнітна буря середньої інтенсивності. Всім метеозалежним потрібно підготуватися заздалегідь та у ці дні слідкувати за станом свого здоров’я.
  • 7-9 лютого. Незважаючи на те, що друга магнітна буря у лютому буде тривати 3 дні, вона буде слабкою і її мало хто відчує.
  • 15 лютого відбудеться короткочасний слабкий спалах. Він триватиме протягом декількох годин.
  • Короткочасні магнітні бурі середньої інтенсивності очікуються 22 і 27 лютого. Вони можуть викликати погіршення самопочуття.

Як «пережити» магнітну бурю?

Від магнітної бурі страждають метеочутливі люди і ті, у кого є хронічні захворювання. В ці дні збільшується ризик розвитку гіпертонії, аритмії, також можливі безсоння, мігрені, перепади тиску.

У період спалахів особливу увагу варто приділити своєму здоров’ю – контролювати тиск та спостерігати за будь-якими змінами. Також потрібно більше відпочивати і не перевантажувати свій організм.

Рекомендовано не менше 2-х годин проводити на свіжому повітрі. Зранку потрібно робити зарядку, перед сном можна прийняти заспокійливу ванну. Також допоможе мінімізувати вплив магнітної бурі на організм людини заспокійливий чай.

Нагадуємо, нові дослідження доводять, що фізичні навантаження можуть зміцнити імунітет.

Джерело: Факти

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook