душ

Лікарі розповіли, чим небезпечний холодний душ влітку для деяких людей

У спекотні дні хочеться прийняти вдома прохолодний душ. Але лікарі радять так не робити, адже холодний душ влітку може стати провокатором серцевого нападу. Особливо це стосується людей, у яких слабке серце.

На думку експертів, холодний душ може мати негативний вплив на людей з хворим серцем, оскільки «це може спровокувати серцевий напад або порушення серцевого ритму».

Про це повідомляє видання Times Now.

Через холодний душ може сповільнитися частота серцевих скорочень, і людина інстинктивно може перестати дихати. Це може призвести до порушення серцевого ритму і навіть спричинити смерть.

Лікарі стверджують, що навіть на здорових людей влітку холодний душ може впливати негативно. Наприклад, медики попереджають, що через холодний потік води у людини може підвищитися тиск.

Дослідження, результати якого опубліковані в журналі Physiology, показує, що занурення в холодну воду під час спекотної погоди може викликати серцеві напади у молодих і здорових людей. Це пов’язано з вегетативним розладом, який може спровокувати аномальний серцевий ритм і в екстремальних випадках може призвести до раптової смерті.

Чи завжди холодний душ шкідливий?

Експерти стверджують, що люди, які приймали душ від 30 до 90 секунд на день, мали на 29% менше шансів захворіти, адже така звичка може зміцнити імунну систему і не нашкодить організму людини.

Раніше ми розповідали, чому лікарі не радять митися та приймати душ щодня.

Джерело: Times Now

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook