«Колік Калм»: добре дитині – спокійно батькам!

Перша посмішка малечі, перший погляд у його ясні оченята, перша колискова, заспівана мамою, перші коліки… І все, казка перетворюється на фільм жахів. Змучені безсонними ночами батьки починають шукати спосіб допомогти своїй дитинці. Купують один препарат, потім інший, шукають рецепти в Інтернеті, у подруг та сусідок. Проте в підсумку чують сумнівну пораду: «Вам просто потрібно це пережити». Але як можна «просто пережити» тижні без сну, у нервовому напруженні, коли малюк постійно страждає, плаче годинами, і нічим не вдається вгамувати його біль? Нарешті, приходить відчуття власної безпорадності, і мама вже не радіє нічому. Але в силах провізора виправити ситуацію.

Дбайлива допомога в комплексі

Існує багато теорій про те, що викликає коліки. Найбільш вірогідна причина – це незріла травна система, яка спричиняє спазми. Ніжний шлунково-кишковий тракт малюка тільки-но формується, звідси й часті зригування, здуття живота, накопичення газиків, запори. Як результат, порушення спокою і комфорту для всієї родини. А для дитини – плач, страждання та біль.

Проблема дуже поширена: за світовою статистикою, коліки трапляються в 75 % новонароджених. І оскільки для молодих батьків вона є вкрай гострою, в аптечному асортименті бажано мати засіб, який допоможе впоратися з коліками безпечно та надійно.

Хорошим вибором від колік є дієтична добавка «Колік Калм» (Colic Calm), що допоможе зупинити коліки швидко, навіть коли вони дуже сильні.

Суспензія «Колік Калм» – комплекс біологічно активних інгредієнтів рослинного походження, що сприяє нормальному функціонуванню травної системи під час колік у дітей. 

Запатентована формула містить 9 ретельно відібраних рослинних інгредієнтів, дію яких спрямовано на підтримку нормального функціонування травної системи без побічних ефектів: це рідкі екстракти алое, м’яти перцевої, терену колючого, імбиру звичайного, ромашки, кмину звичайного, фенхелю звичайного, меліси лікарської. Дев’ятим важливим компонентом суспензії є дрібнодисперсне активоване вугілля, що, проходячи через весь шлунково-кишковий тракт, вбирає (адсорбує) токсини і гази, знімає симптоми газиків, здуття живота та викликаний ними біль. Комбінація активованого вугілля з активними компонентами ромашки, меліси, м’яти перцевої, фенхелю звичайного, кмину звичайного тощо за рахунок синергізму дії низьких доз забезпечує сукупний вплив на причини розвитку колік: зменшує утворення і накопичення газів у кишечнику, знімає біль і спазм, заспокоює, покращує травлення, регулює випорожнення. 

Важливо, що такий системний підхід спрямовано на усунення джерел дискомфорту в період розвитку і формування травної системи новонародженого, а не тільки зняття симптомів колік.

Надійно і натурально

Звісно, коли батьки, які «завдяки» колікам у малечі вже встигли вивчити всі різновиди дитячого плачу, приходять до аптеки, вони можуть бути налаштовані злегка скептично. «Ми вже перепробували все, нічого не допомагає», – часто за цими словами стоїть гостра потреба: «Переконайте мене. Порадьте щось насправді дієве».

Тому слід одразу показати, що ми добре розуміємо схвильовану маму, і рекомендуємо «Колік Калм», тому що:

  • Ми в ньому впевнені. «Колік Калм» впливає на джерело проблеми, забезпечуючи ніжну дію. Запатентована формула сприяє спонуканню організму дитини до самовідновлення. Це новий підхід в усуненні колік.
  • «Колік Калм» працює саме тоді, коли ми потребуємо допомоги. Суспензія застосовується безпосередньо під час прояву симптомів колік у дитини і не вимагає регулярного і системного дозування. Тобто ми отримуємо зручність застосування з видимим результатом у короткий період часу.
  • Малюкам подобається смак «Колік Калм». До того ж він цілком натуральний: суспензія не містить цукор, бікарбонат натрію, рослинну олію, сою, молочні продукти, глютен, продукти тваринного походження, штучні ароматизатори та барвники.
  • «Колік Калм» широко застосовують у США протягом більш ніж 16 років, а також у Канаді, Південній Америці, Англії, Австралії. І зараз він став доступним в Україні.

Отже, 100 % натуральна дієтична добавка «Колік Калм» допоможе зробити перші місяці життя дитини щасливими, спокійними та тихими. І стане тим препаратом, після якого батькам не потрібно буде шукати інші варіанти.

«Колік Калм» – під час надмірного утворення та накопичення газів, колік у дітей!

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook