Рятуємо спину. Ортопедичні корсети

У час, коли рух обмежується 15 хвилинами пробіжки до найближчої зупинки й назад, коли найпоширенішою активністю є спортивне підіймання виделки, а активний відпочинок означає дійти до машини, а приїхавши, розстелити ковдру та зручно на ній влягтися, коли робота переважної більшості населення – це 8 годин сидячи або стоячи, біль у спині стає чи не найпоширенішою проблемою. І скільки б тут не писалося, що найкращий метод боротьби з болем – фізична активність, усі погодяться, покивають і повернуться до звичного режиму. А проблема нікуди не подінеться. І ось уже важко прогулятися з дитиною, важко нахилитися, щоб застібнути взуття, важко вранці підводитися з ліжка. І приходить розуміння, що біль сам не мине. Спині потрібна підтримка. Знайомтеся: корсети.

Корсет – це ортопедичний виріб для захисту спини від болю, навантаження, переохолодження. В інтернеті є безліч різновидів і моделей, і розібратися в них, на перший погляд, дуже складно. Але ми вам допоможемо. А для прикладу візьмімо корсети найбільшого в Україні виробника ортопедичних медичних виробів компанії «ТД Алком».

Усі ортопедичні підтримувальні засоби поділяються за ступенем фіксації: легкого, середнього та сильного ступеня. Є ще вироби повної фіксації, але їх призначають лише лікарі в найтяжчих випадках, тому тут ми їх не розглядатимемо. Для корсетів, як і для іншої бандажної продукції, діє правило: що сильніша патологія, то сильнішою має бути фіксація.

Легкий ступінь фіксації

Бандаж протирадикулітний, ТМ «Алком», арт. 3063

Як працює

Охоплює поперек і частково перебирає на себе навантаження, підтримує. Зберігаючи тепло тіла, покращує кровопостачання м’яких тканин, розслабляє спазмовані м’язи, підвищує ефективність зовнішніх лікарських засобів.

Коли потрібен

У холодну пору року, коли є ризик переохолодження. Для зменшення болю, що супроводжує порушення обмінних процесів у поперековому відділі хребта.

Переваги

Виріб виготовлено з доволі тонкого матеріалу, він лишається непомітним під одягом. Якщо використовувати його у процесі схуднення, він запобігатиме обвисанню шкіри.

Середній ступінь фіксації

Корсет на попереково-крижовий відділ хребта, із тяговою системою, ТМ «Алком», арт. 2032

Як працює

Конструкція з двома ребрами жорсткості й тяговою системою створює опорний каркас, значно послаблює навантаження на поперек, підтримує спину у фізіологічно вигідному положенні, обмежує болісні рухи. Ребра жорсткості моделюються, це дозволяє краще прилаштувати корсет до фігури користувача.

Коли потрібен

Для захисту спини під час садово-городніх робіт. Відмінно підходить користувачам, які працюють сидячи: офісним працівникам, водіям тощо. Для запобігання травмуванню спини під час роботи з важкими предметами. Для зменшення болю в разі утворення гриж міжхребцевих дисків, а також інших патологій поперекового відділу хребта. 

Переваги

Завдяки тяговій системі та знімним металевим ребрам жорсткості ступінь фіксації можна варіювати.

Сильний ступінь фіксації

Бандаж стабілізуючий на попереково-крижовий відділ хребта, ТМ «Алком», арт. 2053

Як працює

Жорстко фіксує та стабілізує поперековий відділ хребта у правильному положенні, унеможливлюючи небажані або неприродні рухи. Перебирає на себе навантаження з поперека. Нормалізує положення хребців у разі зміщень. Розслаблює м’язи, послаблює біль. Металеві ребра жорсткості моделюються для кращого прилаштування до фігури.

Коли потрібен

У разі виникнення гострого болю в попереково-крижовому відділі хребта на тлі дегенеративно-дистрофічних захворювань. У реабілітаційний період після серйозних травм і операцій на поперековому відділі хребта.

Переваги

Конструкцією передбачено знімні металеві ребра жорсткості, витягнувши їх, можна послабити ступінь фіксації, коли це буде потрібно.

Продукція компанії «ТД Алком» виготовляється з недорогих, але надзвичайно якісних матеріалів. Європейська сировина, сучасне обладнання, інноваційні технології виробництва й багаторівнева система контролю забезпечують споживачам найвищу якість за помірні кошти.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook