Дієта на Новий рік

Експерти дали поради, як не набрати зайвих кілограмів під час зимових свят

Основна причина набору ваги під час  новорічних свят – це надмірне споживання спиртних напоїв та їжі.

В інтерв’ю Express.co.uk Манда Прайс, тренер з фітнесу та лікар загальної практики NHS Дон Харпер розповіли, як не набрати зайвих кілограмів на Новий рік та Різдво.

«Якщо хочете зберегти свою фігуру, потрібно виконувати ряд вправ. Щоб про них не забути, потрібно написати про них у своєму щоденнику та запланувати їх виконання», – сказала Манда Прайс.

Під час свят, коли більше часу хочеться провести вдома, можна замінити відвідування тренажерного залу на заняття фітнесом у домашніх умовах. Тренер вважає, що деякі вправи можна робити й удома.

«В Інтернеті є чудові відео-уроки, які допоможуть тримати себе у формі і не вимагають будь-якого обладнання», – зазначає тренер з фітнесу.

Зазвичай достатньо 150 хвилин тренувань середньої інтенсивності або 75 хвилин тренувань високої інтенсивності за 7 днів. В ідеалі потрібно проводити тренування 4-5 разів на тиждень

Охочим зберегти фігуру також рекомендується скоротити кількість спиртних напоїв під час свят. Краще обмежитись одним келихом вина, однією склянкою пива або однією чаркою міцного алкоголю щодня.

Нагадуємо, лікарі порівняли користь для здоров’я від ходьби та від пробіжки.

Джерело: Express


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook