Компанія «Сінево Україна» повідомляє про необґрунтовано нараховані додаткові податки

За результатами податкової перевірки компанії «Сінево Україна» було нараховано додаткові податки у розмірі 1 085 665 836 грн (1,1 млрд грн). Компанія вважає подібне нарахування податків  необґрунтованим. Крім того, податкова служба звинувачує «Сінево Україна» у нібито ненаданні необхідних для перевірки документів, які підтверджують витрати компанії.

Про це повідомляє пресс-служба компанії «Сінево Україна».

Компанія «Сінево» заявляє, що розмір нарахованих податкових зобов’язань у 1,1 млрд грн, що складає майже 50% річного обороту компанії, є абсолютно необґрунтованим та безпідставним. Крім того, податковому органу було надано всі запитані для перевірки документи, і факти передачі цих документів були задокументовані.

Компанія буде оскаржувати результати перевірки у судових та інших уповноважених органах.

Крім того, у компанії нагадують, що за час пандемії «Сінево Україна» виконала найбільшу у країні кількість тестів на коронавірус. А завдяки дотриманню принципів соціально відповідального ціноутворення, компанія забезпечила цінову доступність такого тестування для громадян по всій Україні. Лабораторія «Сінево» є критично важливим об‘єктом медичної інфраструктури України, особливо у період світової пандемії коронавірусу. «Сінево Україна» вважає, що подібний необґрунтований тиск на національного медичного провайдера може призвести до обмеження доступності медичних послуг і погіршення якості життя українців.

Наразі компанія звернулась до Президента України, Прем’єр-міністра України, бізнес омбудсмена, міжнародних правозахисних організацій, посольства Швеції в Україні із закликом захистити свої права.

📎 Заява компанії «Сінево Україна» щодо необґрунтованого донарахування компанії «Сінево Україна» податкових зобов’язань


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook