Емоційний інтелект

Як покращити «емоційний інтелект» – експерти дали дієві поради

Для успішної кар’єри в будь-якій сфері недостатньо володіти високим інтелектом. Експерти вважають, що необхідно щось більше, що пов’язане з емоціями людини. Ця здібність отримала назву «емоційний інтелект».

Як його покращити, розповіли експерти виданню Times Now.

  1. Дізнайтесь про себе більше. Не бійтеся ставити собі запитання. Таким чином ви зможете краще себе зрозуміти. Ви можете запитати себе: «Чому я так почуваюся?», «Чи відповідають мої дії моїм переконанням?».
  2. Не бійтеся змін. Починати щось нове може бути нелегко, але й зупинятися на півшляху не потрібно. Деяких звичок нелегко позбутися. Щоб покращити емоційний інтелект, потрібно не боятися змін та йти до своєї мети.
  3. Подумайте перед тим, як щось сказати. Існує приказка: «Слово не горобець: вилетить – не спіймаєш.». Якщо ви шукаєте способи покращити свій емоційний інтелект, саме час почати з себе та своїх навичок спілкування. Перш ніж говорити, подумайте, як правильно донести свою думку.
  4. Проявляйте емпатію. Ця навичка може покращити самосвідомість, саморегуляцію, соціальні навички та емоційний інтелект людини.
  5. Правильно реагуйте на критику. Здатність сприймати критику – найважливіший показник емоційного інтелекту.

Раніше ми писали, одержимість знаменитостями може знижувати розумові здібності.

Джерело: Times Now

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook