знаки зодиака и учеба

Вік живи – вік учись!

Перший дзвоник, атестат, сесія, диплом, тренінги, курси підвищення кваліфікації – ми вчилися багато років тому, вчимося зараз і навчатимемося в майбутньому. Все наше життя, від дитячого садочка до поважних років – велика нескінченна школа. І ми в ній – хто відмінник, а хто й затятий прогульник. Але вчимося всі!

ОВЕНовен

Овен вчиться все життя. Але правда полягає в тому, що свої науки він обирає не за власними уподобаннями, а швидше всупереч їм. Або наперекір думці інших. Скажіть, наприклад, Овнові, що кухар з нього ніякий – і він вивчить напам’ять будь-яку кулінарну книгу разом зі змістом та назвою видавництва. І навіть запросить вас на вишукану вечерю з власноруч створеними кулінарними шедеврами. Досконало опанує китайську мову, якщо почує, що це неможливо, або візьметься співати – варто лише згадати про ведмедя та Овнові вуха… Тож навіть не натякайте цьому амбітному знакові, що він до чогось нездатний, не зможе, не впорається. Овен може все. Принаймні, він вважає саме так. І це чудово, бо вибухову енергію цього знака можна скерувати у потрібному напрямку і за її допомогою здійснити безліч «нездійсненних місій». Якщо при цьому доведеться навчатися чомусь новому – Овен навчиться. Адже він вчиться все життя!

ТЕЛЕЦЬтелец

Телець ненавидить несподіванки, тому живе, працює і вчиться за чітким планом. Якщо відчуває потребу в знаннях, місце майбутнього навчання обирає дуже ретельно – бажано, щоб викладачі були джерелом знань, а не зайвого стресу. Тобто жодних раптових перевірок та тестувань, що псують нерви – до власного здоров’я Телець ставиться з повагою. Тож протягом навчання дозволяє собі деякі маленькі слабкості – навіть у поважному віці учні-Тельці іноді стають прогульниками. Але це не означає, що вони байдужі до знань, просто свого досвіду Телець набуває не поспішаючи. І, варто зазначити, що саме такий підхід зрештою дає свої плоди – отриманими знаннями Телець користується все життя, на відміну від тих, хто після героїчного учбового марафону забуває все, чому його навчили. А нервові клітини не відновлюються…

БЛИЗНЮКИблизнецы

Володіючи неабиякими математичними здібностями, Близнюки змалечку товаришують із числами. Тож коли стають дорослими, не мають жодних проблем з розподілом сімейного бюджету. Ділять вони його, звісно, по справедливості, тобто левову частину – собі. Порахувавши отримане, невдоволений Близнюк починає замислюватися над можливістю звести той дріб’язок у квадрат, а краще – в куб. З часом це таки вдається, що надихає Близнюків на продовження «роману» з математикою. Втім, з іноземними мовами в цього знака теж непогані стосунки. Поціновувачі яскравих вражень, Близнюки із задоволенням подорожують, намагаючись спілкуватися з місцевими їхньою мовою. І не важливо, що терпіння третього представника зодіаку вистачає на вивчення лише декількох слів. Проте Близнюки пам’ятають їх все життя, хизуючись перед знайомими уривками фраз із різних мов, ніби справжній поліглот. На оточуючих це справляє неабияке враження. Що ж, для Близнюків імідж – все!

РАКрак

Раки вчитися люблять. Особливо, коли симпатизують викладачеві. Заради спілкування з цікавою людиною Рак і додаткову лекцію відвідає, і не пошкодує часу на «глибоке занурення» в суть питання. Тож за деякий час буде готовий вразити улюбленого наставника фундаментальністю своїх знань. Однак від нудних викладачів Рак сахається, наче від каструлі з окропом. Проте, якщо їхні лекції доводиться відвідувати, в хід ідуть в’їдливі запитання, здатні довести зануду до сказу. Щоб їх поставити, Рак змушений досконало вивчати ненависний предмет і це в підсумку учневі лише на користь – більшість представників цього знака добре освічені. Тож немає різниці, любов чи ненависть веде Рака шляхом знань, у будь-якому разі – це дорога до успіху.

ЛЕВлев

Побутує думка, що найкращий метод навчання – почергове застосування батога та пряника. Але Лева це не стосується. Щоб він забажав вчитися, батіг доведеться викинути на смітник та запастися смаколиками. Адже добре слово і кішці приємно, а великій кішці – тим більше. Натхненний вчасно висловленою похвалою, Лев здатний невтомно гризти граніт науки, аби тільки гідно оцінили. Недооцінений Лев сам не вчиться й іншим заважає. Якщо не вдається бути першим серед найкращих, Лев стає ватажком найгірших. Але навіть у такій ситуації він пам’ятає про своє призначення – царювати. А хіба на царство може претендувати неосвічений ледацюга? Тож у перервах між байдикуванням Лев намагається опанувати хоча б щось – музику, ІТ, спорт або кулінарію. Врешті-решт, це йому вдається, і Лев дістає чергову порцію компліментів. І так все життя.

ДІВАдева

Якщо ви вважаєте, що Google знає все, ви помиляєтеся. Все знає Діва. З дитинства ця розумниця старанно вчиться, приділяючи увагу навіть тим предметам, які їй не цікаві. Намагаючись запам’ятати якомога більше, вона віддано зазирає в очі викладачам і конспектує кожне слово. Докладні конспекти Діви часто стають «рятівним колом» для її численних знайомих, тому в роки навчання навколо неї в’ється рій охочих списати. Діставши омріяний диплом, Діва не припиняє навчання та із задоволенням відвідує численні тренінги та курси. А у вільні години ще й корисні книжки читає. Тож не дивно, що в колі колег або друзів Діву поза очі називають «довідковим бюро» – свої безцінні поради вона роздає навіть тим, хто про це не просить. Чому б ні, адже без порад недолугі люди нароблять купу помилок, які потім Діві й виправляти…

ТЕРЕЗИвесы

Терези довго не можуть зрозуміти, що для них справді є важливим. Тому, про всяк випадок, вивчають усе – міцна дружба з математикою може перерости у палку пристрасть до гуманітарних наук. Відшукавши у себе здібності до іноземних мов, Терези згадують про торішнє захоплення вокалом і починають співати англійською. Оскільки цей знак часто не може визначитися з власними уподобаннями, він нерідко обирає собі професію «під настрій». Коли настрій змінюється, Терези почуваються «не у своїй тарілці», але над питаннями «хто винен?» і «що робити?» довго не розмірковують. Що маємо, те маємо! Тож Терези час від часу поліпшують власні фахові навички, перетворивши інші свої схильності на справи для душі. До речі, улюблені хобі вони плекають і вдосконалюють усе життя.

СКОРПІОНскорпион

Скорпіони не здогадуються, що існує «золота середина». Вони або навчаються на «відмінно», або не вчаться взагалі. Розумних і енергійних викладачів цінують, проте якщо відчують певну слабкість – не пробачать. Тихі, малопомітні однокурсники, а потім і колеги нерідко стають мішенню для в’їдливих скорпіонових жартів. Утім, не лише жартів. Цей знак вважає своїм обов’язком повідомити керівництву про брак компетенцій в того чи іншого співробітника. При цьому сам Скорпіон у вільний час може потайки опановувати навички, у яких немає нагальної потреби. Просто заради того, щоб за нагоди піддати критиці, наприклад, дизайнера, тицьнувши пальцем у дрібний недолік його роботи. Скорпіони зазвичай прискіпливо вивчають сферу діяльності власного боса. Навіщо? Той може бути надзвичайно обізнаним у своїй справі, однак можливості бути ще кращим ніхто не скасовував, чи не так?

CТРІЛЕЦЬстрелец

Стрільці здібні, ледачі й везучі. Народжені під цим знаком дістають на іспиті той єдиний білет, який спромоглися вивчити. Тож якщо викладач не поставить додаткових запитань, можуть отримати навіть відмінну оцінку. Полишаючи екзаменаційну аудиторію, рум’яний веселий Стрілець із жалем дивитиметься в бік блідих, стомлених однокурсників. Адже поки ті втрачали зір, здобуваючи знання, безтурботний Стрілець радів життю. Обдаровані численними здібностями від народження, Стрільці навчаються легко й невимушено, що все життя їх і рятує. Адже керівництво не зрозуміє, якщо йому, як у дитинстві вчителеві, пробуркотіти: «Я вчив, але … забув!» Тому на тренінгах Стрілець – цілковита уважність. Щоб потім, за дверима, закинути конспекти якнайдалі та знову насолоджуватися життям. Воно – найкращий університет!

КОЗЕРІГкозерог

Можливо, Козеріг приділяв би менше уваги навчанню, але від почуття обов’язку ніде сховатися! Воно, кляте, не дає Козерогові прогуляти контрольну і змушує не спати в ніч перед іспитом. Його завжди турбує власна фахова обізнаність – не дай Боже, колеги знатимуть більше, ніж він. Тому й чіпляється Козеріг до керівництва з проханнями про тренінги та курси. А якщо боси його не чують або не хочуть чути, вдається до хитрощів. «Наші конкуренти вже давно використовують технології, про які ми ні сном, ні духом…», – шепоче шефові Козеріг, сподіваючись, що той скерує його на курси з вивчення тих самих технологій. Або розповість про фантастичні знижки на навчання, що діють «лише сьогодні і лише для нас». Якщо дипломатичні методи не допомагають, Козеріг купує необхідну літературу, занурюється в Інтернет, але все ж вивчає тонкощі вищезазначених технологій. Почуття обов’язку змушує!

ВОДОЛІЙ

водолей

Водоліям будь-яке навчання до снаги. Для когось іспити та тести – виснажлива праця, а з Водолія – наче з гуся вода. Він може стати відмінним фахівцем у будь-якій галузі, якщо тільки не потоне у хвилях високих матерій. Поціновувач філософських роздумів, цей знак постійно шукає сенс життя. Питання про первинність курки або яйця здається йому важливішим за всілякі хімічні формули чи фізичні явища. Тому Водолій обожнює писати твори на вільні теми, поливаючи папір нескінченною філософською водою. Політ його фантазії може обмежити хіба що сувора правда життя – тобто необхідність заробляти на хліб. Тож якщо за філософію сплачують замало, Водолій обирає більш приземлений фах, досконально його вивчає та із задоволенням їсть заслужений хліб із маслом. А лекції про сенс життя доводиться слухати родичам. Се ля ві…

РИБИрыбы

Допитливі Риби цікавляться всім. У власних фантазіях вони відпливають настільки далеко, що можуть здаватися неуважними. Але невдоволеним вчителям не варто запитувати в замріяних Риб, де ті плавають під час уроку. Адже вони не просто плавають, а пірнають у глибини таємниць світобудови. Тож викладачі часом бувають вражені рівнем знань учня, який здавався відчуженим. У Риб чудова пам’ять. Цей знак з легкістю орієнтується на мапі зоряного неба, якщо його захопила астрономія. Риби, що цікавляться географією, знають безліч фактів про країни світу. Магія чисел перетворює мрійливих Риб на неабияких математиків, а захоплення роботою живого організму – на талановитих лікарів. Однак, якщо вчасно не навернути фантазерів у потрібне річище, буденність може видатися їм нудною. Така Риба плаватиме від фізики до лірики все життя, так і не отримавши міцних знань і не знайшовши для себе гідного місця. На щастя, таке трапляється нечасто.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook