Страва на сніданок

Від якої страви на сніданок потрібно відмовитись?

Харчування є важливим фактором, що впливає на роботу імунної системи. Для її зміцнення важливо знати, які продукти краще їсти вранці, а від яких потрібно відмовитись.

Кортні Д’Анджело, доктор медичних наук та дієтолог, назвала небезпечний для здоров’я продукт. Вона вважає, що млинці та вафлі – це найгірша їжа на сніданок, яка негативно впливає на роботу імунної системи.

«Більшість із нас зранку їдять млинці та вафлі з додаванням цукру, сиропу, шоколаду або збитих вершків. Ці добавки негативно впливають на роботу імунної системи», – вважає Д’Анджело.

Вживання нездорової їжі з високим вмістом рафінованих вуглеводів та цукру може послабити імунну систему.

Ще раніше вченими доведено, що деякі продукти можуть посилити запальні процеси в організмі. Споживання зранку млинців (або вафлі) з додаванням цукру та сиропу може обернутися хронічним запаленням, яке може викликати серцево-судинні захворювання та діабет, а також послабити імунну систему людини.

Дієтолог радить: «Якщо ви хочете з’їсти на сніданок млинці або вафлі, використовуйте для їх приготування протеїновий порошок та клітковину. Додайте чорницю замість шоколадної стружки або замініть звичайне борошно на вівсяне».

Раніше ми писали, як харчуватися без шкоди для здоров’я під час нічних змін.

Джерело: Eat This, Not That


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook