Кава впливає на зір

Вчені з’ясували, що кава покращує зір та увагу на певних об’єктах

Результати досліджень канадських вчених показують, що кофеїн підвищує уважність і точність виявлення цілей, що рухаються. Крім того, вживання кави допомогло учасникам покращити реакцію та концентрацію на певних об’єктах.

Результати дослідження опубліковані у журналі Psychopharmacology.

«Ми хотіли з’ясувати, як кофеїн покращує візуальну обробку та полегшує виявлення рухомих зорових стимулів шляхом тестування динамічної гостроти зору», – сказав співавтор дослідження Беатріс Редондо з факультету оптики Гранадського університету.

Дослідження проводилось протягом 2 днів. Половина учасників приймала капсулу з кофеїном (4 мг/кг), а інша половина – капсулу плацебо. За допомогою комп’ютерного тесту у кожного учасника була виміряна гострота динамічного зору до та через 60 хвилин після прийому кофеїну.

Учасники експерименту, які приймали капсули з кофеїном, більш точно реагували на рухомі цілі малого розміру. Крім того, в них покращилася динамічна гострота зору. Вчені прийшли до висновку, що кава корисна для зорової функції людини, також вона підвищує пильність на певних об’єктах.

Вони зазначають, що «їх результати показують, що споживання кофеїну справді може бути корисним для зорової функції людини».

Нагадуємо, вчені з’ясували, чому люди люблять каву.

Джерело: Medic.ua


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook