як зупинити випадіння волосся після коронавірусу

Нутриціолог дала поради, як зупинити випадіння волосся після коронавірусу

Наслідки COVID-19 іноді бувають абсолютно несподіваними. Наприклад, багато людей скаржаться на те, що після хвороби у них почалося випадіння волосся.

Нутриціолог Катерина Йенсен, яка теж перенесла хворобу, розповіла, що їй допомогло від випадіння волосся після COVID-19.

«Це той випадок, коли треба застосовувати важку артилерію – БАДи. Зазвичай я пропагую лікування харчуванням, але у випадку з випаданням волосся діяти потрібно терміново», – зазначила вона.

Вітаміни і добавки для зміцнення волосся

Експерт поділилася на своїй сторінці у Facebook, які вітаміни та добавки допоможуть відновити красу волосся:

  • Комплекс вітамінів групи В. Потрібно приймати саме комплекс, тому що вітаміни цієї групи відновлюють та підсилюють дію один одного.
  • Lcysteine – амінокислота. Вона сприяє виробництву кератину (протеїн, який входить до складу волосся, шкірі, нігтів).
  • Ацетилцистеїн може застосовуватися замість L-цистеїну. Ця амінокислота сприяє розрідженню слизу, а також вона підтримує функції печінки і легенів, вона допомагає у виробленні антиоксиданту глутатіону. А антиоксиданти після COVID-19 дуже необхідні. І що цікаво: ця амінокислота сприяє відновленню волосся.
  • Цинк допоможе у зміцненні структури волосся. Він запобігає випадінню, покращує чутливість клітин до інсуліну, скачки якого можуть призвести до облисіння.
  • Колаген допомагає у зростанні нового волосся. Покращує його структуру та запобігає витонченню.

Раніше ми писали, чому рудоволосі люди легше переносять біль.

Джерело: РБК-Україна


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook