Рак підшлункової залози

Вчені зробили прорив у лікуванні раку підшлункової залози

Група дослідників із Великобританії запропонувала нову стратегію імунотерапії, яка може допомогти у лікуванні онкологічних захворювань.

Очікується, що нова терапія, яка складається з декількох методів, направить імунну систему на ураження пухлинних клітин підшлункової залози шляхом націлювання на пухлинні антигени.

Результати дослідження опубліковані в журналі Journal of the Royal Society Interface.

Британські дослідники об’єднали 2 методи лікування раку.

Вони використали препарат, що активує імунну систему для боротьби з раком. Але хоча це часто добре працює в інших випадках, рак підшлункової залози не завжди виліковується. Тому вчені також використали ультразвук високої інтенсивності (HIFU), який впливає на пухлину імпульсами звукових хвиль.

HIFU призводить до утворення крихітних бульбашок у ракових клітинах, які створюють проколи у бар’єрі, дозволяючи лікам проникати всередину пухлини.

Вчені перевірили дію нового методу на мишах. Виявилось, що гризуни, на пухлини яких діяли за допомогою HIFU і яким давали ліки, жили на 25% довше, ніж інші.

«Ми сподіваємося, що наше дослідження призведе до нового методу лікування пацієнтів з раком підшлункової залози», – сказав автор дослідження Петрос Муратідіс.

Раніше ми писали, вчені зробили прорив у лікуванні алергічного риніту та астми.

Джерело: Главком

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook