Сьогодні:26 October, 2020

Свіжий номер

Читати свіжий випуск

Дорогі друзі! 

Сьогодні я хочу запропонувати вам одну дуже цікаву психологічну практику, де ви самостійно зможете визначити якість свого життя. Гадаю, буде корисно, подумати захочеться – це точно 🙂

Уявіть, що ваше життя складається із чотирьох важливих пластів: Духовність, Тіло, Діяльність і Контакти, і це все становить 100 % вашої життєвої активності. Намалюйте ромб і позначте у відсотках, скільки ви особисто приділяєте часу (задіяні) тій чи іншій частині свого життя.

Отже, якщо в якійсь точці ромбу у вас вийшло менше 15 % – знайте, що це «помийне відро», де ви зовсім мало себе реалізуєте, а якщо десь більш ніж 45 % – це «відбійний молоток», де зосереджуєте найбільше свого часу та зусиль і це вас перевантажує. І перший, і другий варіанти – це погано, це руйнує рівновагу й відчуття вашого внутрішнього благополуччя. Ви можете самостійно проаналізувати і з’ясувати, на якій частині свого життя ви мало зосереджуєтеся, а на якій занадто багато. І що важливіше – подумати, як можна це змінити і покращити усвідомлено, доклавши певних зусиль! Усі ми розуміємо, що в кожного з нас є свій ресурс, і він становить 100 %. Саме від нас із вами залежить, як його розподілити по цих основних чотирьох сферах життя! Тримайте свій баланс! Будьте щасливими тут і тепер!

Редакція журналу «Рецепти аптечних продажів»
Юрій ЧЕРТКОВ,
шеф-редактор, директор компанії «Агентство Медичного Маркетингу»


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook