Сьогодні:18 September, 2021

Свіжий номер

Осінь – пора «курчат»-результатів, але і час початків.
Часто нами керує лінь. Ми шукаємо різні виправдання – потім. І так це «потім» довго відтягується, що ми борсаємося в рутині звичних справ, так і не закінчивши важливі починання чи не розпочавши нові, складні і відповідальні речі, котрі дають таке важливе надихаюче відчуття руху вперед.

Звичайно, легше сидіти і нудити, що все не так, що всі навколо несправедливі, а ще б знайти, хто в цьому винен – тоді точно полегшає. Не працює. Легше не стає, а приходить нудьга. Восени вона така актуальна. 🙂
А тепер спробуйте побути з нею трохи на самоті, поміркувати, з якої дороги вона прибилася, і чи не час з нею попрощатися? Маленькими кроками починаємо діяти і робити потрібні для себе справи, так, як ми хочемо: почати бігати, спочатку 1 км, потім 2 км
з перервами. Легко не має бути, але й надто тяжко –щоб завтра не хотілося навіть про це думати – також ні. Шукаємо золоту серединку, і все вдасться!

Ми знаємо, самі працюємо з цим і хочемо, щоб кожен наш випуск давав вам обов’язково щось цінне, і крок за кроком ви ставали дедалі успішнішими у своїй справі й обов’язково все було в задоволення!

З любов’ю й турботою даруємо вам цей випуск журналу РАП!
З Днем фармацевта, дорогі наші читачі

З повагою, Редакція РАП

Юрий ЧЕРТКОВ,
шеф-редактор, директор компанії «Агентство Медицичного Маркетингу»

Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook


РАП

РАП - https://www.rap.in.ua/