інновація

Вчені знайшли нове застосування лікам від гепатиту С

Нове дослідження показало, що комбінація ліків глекапревіру та пібрентасвіру має найсильніший зв’язок із зменшенням симптомів посттравматичного стресового розладу.

Висновки були опубліковані в журналі American Journal of Epidemiology.

Виявилось, що противірусні препарати прямої дії, які використовуються для лікування інфекції вірусу гепатиту С, зменшували симптоми посттравматичного стресового розладу.

«Багато людей страждають на посттравматичний стресовий розлад, але ефективних фармакологічних методів лікування мало, а розробка препаратів для лікування посттравматичного стресового розладу обмежена», — каже Джеймі Градус.

Вона додає: «Існуючі ефективні методи лікування — це здебільшого психотерапія, і, хоча вона добре працює, з нею також є проблеми. Тому потрібні додаткові способи лікування посттравматичного стресового розладу».

У дослідженні взяли участь пацієнти, у яких були діагностовані гепатит С та посттравматичний стресовий розлад. Вчені виявили, що у пацієнтів, яких лікували від гепатиту С, зменшувались симптоми посттравматичного стресового розладу.

Вчені вважають, що важливим наступним кроком у цій роботі буде наступне плацебо-контрольоване дослідження у пацієнтів без вірусної інфекції гепатиту С.

Джерело: ScienceDaily

Раніше ми писали, вчені знайшли нове застосування лікам від інфекцій, викликаних вірусом ВІЛ.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook