вчені запропонували новий метод лікування

Вчені запропонували новий метод лікування ВІЛ-інфекції за допомогою однієї ін’єкції

Вчені з Тель-Авівського університету запропонували новий та унікальний метод лікування ВІЛ-інфекції за допомогою однієї ін’єкції.

Дослідження проводили вчені Аді Барзел і Алесіо Нехмад зі школи нейробіології, біохімії та біофізики з факультету природничих наук Джорджа С. Уайза та Центру передових методів лікування Дотан у співпраці з Медичним центром Сураскі.

Свої спостереження вчені опублікували в журналі Nature.

«Ми запропонували інноваційне лікування, за допомогою якого можна перемогти вірус імунодефіциту людини, завдяки введенню ін’єкції одноразово, що може призвести до значного поліпшення стану пацієнтів», – сказав автор дослідження Аді Барзел.

Для “редагування” генома клітин команда вчених використовувала систему CRISPR. Ця система захищає мікроорганізми від вторгнення вірусів, впроваджуючи фрагменти їх генетичного коду в ДНК своєї клітини. Для виготовлення ін’єкції науковці використовували генетичне редагування білих кров’яних клітин. З них вони виділили антитіла проти вірусу ВІЛ, який викликає захворювання.

Вчені сподіваються, що найближчим часом вдасться таким методом виготовляти ліки від СНІДу.

Раніше ми писали, як отримати лікування ВІЛ за кордоном та в Україні.

Джерело: ScienceDaily

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook