Вчені розробили новий гель для місцевого застосування при захворюваннях ясен

Існує ціла група захворювань ротової порожнини, які становлять серйозну загрозу для здоров’я людей в усьому світі. Такі захворювання ротової порожнини як гінгівіт та пародонтит виникає у 40-60% населення.

Нещодавно вчені зі Стоматологічного коледжу Нью-Йоркського університету запропонували ефективний спосіб лікування захворювань ясен за допомогою гелю для місцевого застосування.

Результати дослідження опубліковані в журналі Cell Reports.

«Наше неінвазивне лікування захворювань ясен має на меті запропонувати людям альтернативний домашній варіант запобігання або лікування захворювань ясен», – сказав автор дослідження Юці Го.

За словами вченого, гель для місцевого застосування, розроблений дослідницькою групою, діє саме на блокуючи рецептори.

Вчені наносили гель для місцевого застосування на ясна людини. Вони повідомили, що препарат зменшує запалення та процеси, які призводять до втрати кісткової маси.

Дослідники також перевіряли ефективність і безпечність гелю на мишах. Виявилось, що препарат допомагав позбутися симптомів захворювання ясен вже за декілька днів.

«Коли гель наносили на ясна мишей із захворюванням ясен втрата кісткової маси зменшилася на 50%. Крім того, зменшувалося запалення та відбувалися  зміни в складі бактерій у роті», – додає вчений.

Джерело: MedicalNewsToday


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook