вітамін

Вчені назвали вітамін, який знижує ризик смерті людей на 57%

Американські вчені провели серію досліджень, в ході яких з’ясували дивовижні властивості вітаміну D. Виявилось, що цей вітамін знижує ризик смерті людей на 57%.

Про це повідомляє видання Express.co.uk.

Дослідження, проведені у восьми країнах Європи та США за участю понад 26 тисяч дорослих від 50 років і старше, показали, що у людей з найвищим рівнем вітаміну D ймовірність смерті була на 57% нижча.

Експерти припускають, що низький рівень вітаміну D в організмі людини пов’язаний зі зменшенням обсягу мозку і з підвищеним ризиком інсульту, але корекція дефіциту вітаміну D може запобігти до 17% випадків деменції.

Науковці наголошують, що хоча наш організм може виробляти вітамін D під впливом сонячного світла, цього зазвичай недостатньо для задоволення наших потреб.

Вони радять кожній людині приймати мінімум 10 мкг цього вітаміну щодня для запобігання станів дефіциту вітаміну D, про що можуть свідчити болі в м’язах і кістках, остеомаляція або рахіт.

Разом з тим, наголошується, що для підтримки гарного здоров’я варто приймати більші дози вітаміну D – від 25 мкг до 50 мкг. Особливо це стосується людей похилого віку, оскільки здатність синтезувати вітамін D знижується в більш пізньому віці.

Раніше ми писали, нове дослідження виявило, що людям із смуглявою шкірою потрібно дуже уважно стежити за рівнем вітаміну D.

Джерело: Уніан

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook