Українських провізорів звуть працювати в Німеччину

Згідно з даними кадрового порталу  grc.ua, серед найпопулярніших вакансій для українських заробітчан – провізори та молодший медичний персонал.

Німеччина — одна з найпопулярніших країн, куди прагнуть потрапити українці. Їх приваблює високий рівень життя у Німеччині, гідна заробітна плата, порядок і стабільність, яких не вистачає в Україні. Хоч тут і непросто знайти пристойну роботу, але цілком можливо.

Ця країна охоче приймає на роботу іноземців з фармацевтичною та медичною освітою. Понад 10% роботодавців у Німеччині шукають персонал в категорії «медицина та фармацевтика». Найчастіше шукають молодший і середній персонал, а також провізорів.

Заробітна плата для провізорів-іноземців становиться 2.5 тис. євро (близько 66 тис. грн.), для медичних сестер – 3.5 тис. євро (близько 99 тис. грн.).

Також у Німеччині бракує медичних представників. Їх заробітна плата складається зі ставки, відсотків від продажів, бонусів за виконання KPI.

Від кандидатів вимагають знання німецької на рівні А1 і досвід роботи в медустановах не менше трьох років. Якщо співбесіда пройшла успішно, претендентам пропонують курси з німецької мови за рахунок роботодавця.

Джерело: Сьогодні


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook