Таблетки від Ковід

Таблетки від COVID-19 будуть коштувати $10 за курс

Всесвітня організація охорони здоров`я планує до 2022 року запустити ініціативу АСТ-А, завдяки якій відбудеться забезпечення країн із низьким і середнім рівнем доходу ліками від коронавірусної інфекції.

В межах цієї ініціативи бідні країни отримають тести для визначення COVID-19, а також лікарські засоби для лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Крім того, будуть доступні таблетки для лікування хворих, у яких перебіг хвороби має легку і середньої тяжкості форму.

Один курс лікування буде коштувати $10. Для порівняння, у США п’ятиденний курс коштує $700.

За даними Reuters, АСТ-А зараз веде переговори про закупівлю з фармацевтичною компанією Merck&Со. Наразі не розголошуються деталі домовленостей до остаточного погодження документа.

До вересня 2022 року АСТ-А планує закупити препарати для 120 млн. пацієнтів по всьому світу.

Наразі розробляються й інші таблетки для лікування пацієнтів з COVID-19, але єдиний препарат, який поки що показує позитивні результати у випробуваннях на пізніх стадіях, – це мольнупіравір. Як заявляють розробники, препарат вдвічі знижує ризик госпіталізації та смерті у пацієнтів, які перенесли легку та середньої тяжкості форму захворювання.

Джерело: Reuters


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook