прогулянка

Щоденні прогулянки на свіжому повітрі корисні для здоров`я – дослідження

Щоденні прогулянки на свіжому повітрі здатні покращити здоров’я людини і додати їй енергії.

Про це повідомляє видання UAB News.

Вчені з Університету Алабами в Бірмінгемі провели дослідження і встановили, що люди, які проводять на свіжому повітрі близько 20 хвилин на день, почуваються значно щасливішими за тих, хто не приділяє цьому значення.

При цьому неважливо, будуть це піші прогулянки, біг або звичайні посиденьки на лавочці – користь для організму буде неодмінно. Як показало дослідження, у таких людей на 7% зменшується ризик появи депресії, а також показники тиску зменшуються на 9%

«Загалом ми виявили, що відвідувачі парку повідомляли про поліпшення емоційного стану після прогулянки», – розповів керівник дослідження Хон Юен Гаффпосту.

Результати іншого дослідження показали, що дерева, небо і спів птахів значно покращують настрій людей, особливо тих, хто живе у великих містах.

«Ці результати свідчать про те, що навіть короткочасний вплив природи є позитивним для нашого психічного стану. Особливо така близькість з природою корисна для людей, які щодня піддаються різноманітним стресам», – стверджує Андреа.

Раніше ми писали, велика кількість зелених насаджень у місті сприяє покращенню когнітивних функцій.

Джерело: 5 канал

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook