Природа покращує самопочуття

Велика кількість зелених насаджень у місті сприяє покращенню когнітивних функцій – дослідження

Прогулянки на природі знижують тиск, кількість гормонів стресу, симптоми депресії і тривожності. Все більше людей готові переїхати ближче до природи, щоб почуватися краще.

Нове дослідження, проведене вченими зі Школи громадського охорони здоров’я університету Бостона (BUSPH), показало, що збільшення зелених насаджень у житлових районах може допомогти поліпшити когнітивну функцію у жінок середнього віку, а також зменшити симптоми депресії.

Результати дослідження опубліковані в журналі JAMA Network Open.

Вчені з’ясували, що вплив зелених насаджень навколо будинків може покращити швидкість обробки інформації та увагу, а також покращити загальну когнітивну функцію.

«Це дослідження показало, що зелені насадження можуть принести користь літнім людям. Наші результати показують, що зелені насадження слід досліджувати як один із методів для покращення когнітивних функцій», –каже один із авторів дослідження Марсія Пескадор Хіменес.

Вчені рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, адже тоді, як правило, поліпшується настрій, з’являється натхнення, підвищується загальний рівень щастя.

Раніше ми писали, що нові дослідження показують, що пробіотики можуть покращити когнітивні функції.

Джерело: MedicalXpress


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook