Консультація психолога

Мільйонам українських біженців потрібна допомога психолога – чому не всі можуть потрапити до спеціаліста?

Мільйони українських біженців виїхали до Європи від початку війни. Багатьом з них потрібна допомога психолога, але не всі зможуть до нього потрапити на прийом.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на видання Politico.

Покинувши рідні будинки, українці змушені миритися з переміщенням в чужу країну, справлятися з гострою тривогою, депресією і посттравматичним стресовим розладом (ПТСР).

Найбільша потреба в терапії – у тих, хто сам пережив бойові дії. Але не всі українці можуть потрапити до психолога через відсутність кадрів і складну систему встановлених правил.

“Це нова криза на додачу до ще одного”, – розповіла виданню Politico Наташа Аззопарді Мускат, директор з політики та систем охорони здоров’я в Європейському регіоні Всесвітньої організації охорони здоров’я.

За її словами, працівники психіатричної служби та їхні колеги-медики раніше вже отримали виклик серед суспільства у вигляді вигорання і перевтоми, пов’язаних з пандемією коронавірусу. Рівень тривоги та депресії різко зріс за останні 18 місяців через страхи перед COVID. Тепер з’явився новий виклик — наплив українських біженців, які потребують психологічної допомоги через ними пережиті жахливі події.

Раніше ми писали, що американські вчені виявили, що самотність негативно впливає на самопочуття людини.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook