Ліки через інтернет

Українців попередили щодо ризиків купівлі ліків у приватних осіб, за оголошенням та через інтернет

Від початку війни відновили свою роботу понад 80% аптечних закладів. Більша частина відкритих аптек припадає на захід країни, тоді як на сході цей відсоток залишається досить низьким. Тож частішають випадки купівлі ліків поза аптеками.

Про це повідомляє пресслужба фармацевтичної компанії «Дарниця».

В компанії нагадали про ризики купівлі ліків у приватних осіб та через інтернет.

“Держлікслужба продовжує вести роботу з виявлення фальсифікованих препаратів в умовах воєнного стану. Тільки з початку квітня поточного року було отримано низку повідомлень про виявлення фальсифікованих та неякісних лікарських засобів”, – йдеться у повідомленні.

Українців в компанії попередили, що прийом фальсифікованих ліків – завжди небезпечно, адже вживання підробок замість ліків може призвести до ускладнень основних захворювань, алергічних реакцій, розвитку резистентності до антибіотиків та інших неприємних наслідків.

Також громадянам України нагадали, що купувати ліки слід в легальних мережах розповсюдження – аптечних закладах. Аптека повинна мати ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами. Адреса аптеки обов’язково вказана в ліцензії та має збігатися з фактичною. У разі сумніву щодо якості лікарського засобу вимагайте сертифікат якості, що видається виробником (для імпортованих лікарських засобів – імпортером).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook