Срібні прикраси

Експерти розповідають, як ювелірні прикраси зі срібла впливають на здоров’я

Срібло – популярний метал, який люди використовують з давніх часів. З нього виготовляють прикраси, культові предмети для ритуалів та обрядів, а також посуд. Завдяки доступній вартості вироби зі срібла дуже популярні. Але, як зазначають експерти, з ними потрібно бути дуже обережними.

Срібло (Ag) – 47 елемент таблиці Менделєєва, метал та його сплави використовують у багатьох сферах життя.

Так, нітрат срібла використовується при лікуванні шкірних інфекцій, мозолів та бородавок, а його водний розчин має бактерицидні властивості. Також цей метал в медицині застосовується як протимікробний засіб, який бореться з інфекціями та допомагає у профілактиці застуди та грипу.

Доведено, що люди, які щодня носять срібні прикраси, менш схильні до стресів та перепадів настрою, їх імунітет сильніший за тих, хто носить прикраси з інших металів.

Цілителі та астрологи відмічають й іншу користь від носіння срібних прикрас. Вони вважають, що ці вироби створюють потужний енергетичний щит, який заспокоює енергію тіла, зцілює травми, а також захищає людину від шкідливого електромагнітного випромінювання.

Дослідження, яке провели вчені із Саутгемптонського університету, показало, що завдяки срібним прикрасам, які носять жінки, можна позбутися симптомів артриту. За їх даними, спеціально розроблена каблучка зі срібла може побороти це захворювання. Вони пояснюють цю особливість здатністю металу покращувати кровообіг в організмі.

Раніше ми писали, що в грудні плануються магнітні бурі, які можуть погіршити самопочуття людини.

Джерело: Comments.ua


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook