Головний біль

Що робити, коли болить голова – лікарі дали дієві поради

Від головного болю найчастіше страждають жінки. Причини можуть бути різними: гормональні зміни, генетична схильність, стрес та шкідливі звички. Які способи допоможуть зняти головний біль без таблеток?

Що рекомендують робити неврологи, коли болить голова, поділилося видання HuffPost.

  1. Знайдіть спокійне місце. «Якщо у мене болить голова, я відпочиваю чи лежу стільки, скільки можу, і це не залежить від часу доби» – каже Фей Бегеті, невролог із Великобританії. Вона радить знайти спокійне місце, вимкнути світло та відпочити.
  2. Відволічіться, щоб почуватися краще. Любе дозвілля, будь то спорт, читання книги чи приготування їжі, допоможуть зняти напругу.
  3. Знайдіть причину головного болю. Щоденні переживання призводять до головного болю. Також голова може боліти після вживання червоного вина.
  4. Пийте більше води. Неврологи звертають увагу на те, що важливо пити більше води під час нападів мігрені. Вода — найкращий спосіб зменшити головний біль. Головний біль, як правило, є ознакою того, що в організмі нестача рідини. Хоча дослідники не впевнені, чому вода полегшує головний біль, але у більшості випадків правильний питний режим допомагає його зменшити.

Раніше ми писали, експерти розповіли, як покращити «емоційний інтелект».

Джерело: Yahoo!Life

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook