Ризик депресії залежить від тривалості робочого часу – дослідження

Тривалий вплив стресових факторів, пов’язаних з роботою, може вплинути на здоров’я у довгостроковій перспективі. Вчені виявили зв’язок між кількістю відпрацьованих годин та симптомами депресії. Люди, які мало відпочивають і багато працюють, з більшою вірогідністю відчуватимуть емоційне вигорання, і не тільки.

Чим більше годин людина витрачає щотижня на роботу, тим вищий ризик розвитку у неї депресії. Про це повідомляють вчені Мічиганського університету.

Виявляється, якщо на роботу людина витрачає 90 і більше годин на тиждень замість рекомендованих 40-45, це набагато збільшує ймовірність розвитку депресії.

Результати дослідження опубліковані в журналі New England Journal of Medicine.

У дослідженні взяли участь понад 17.000 людей. Дослідницька група з Мічиганського університету дійшла висновку, що серед усіх стресових факторів, які впливають на працівників, кількість робочих годин є голосним фактором розвитку депресії.

Автори дослідження кажуть, що їхні висновки вказують на явну потребу в подальшому скороченні середньої кількості робочих годин щотижня.

«Цей аналіз свідчить, що зменшення середньої кількості робочих годин вплине на зниження випадків депресії», — сказала Емі Бонерт.

Джерело: ScienceDaily


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook