Чоловік та жінка

Психолог назвав слова та дії, які дадуть тріщину у стосунках

Успішні стосунки будуються лише тоді, коли над цим працюють вдвох. Але іноді закохані роблять помилки, які можуть зруйнувати навіть найміцніші стосунки. Психолог Престон Ні назвав головні з них.

«Ти мусиш…», «ти повинен…», «тобі краще зробити…» – ці слова можуть дати тріщину у будь-яких стосунках.

Психолог радить під час сварки не використовувати “ти” та не вказувати. Підсвідомо це приймається партнером, як наказ. У людини наказ викликає тільки захисну реакцію.

Крім того, Престон Ні радить не вживати при спілкуванні з коханою людиною такі слова: «завжди», «ніколи», «знову», «постійно».

Під час сварки часто лунають такі звинувачення: «Ти завжди запізнюєшся», «Ти ніколи мене не чуєш», «Ти постійно все забуваєш» «Ти знову все зробила не так».

Ці звинувачення сприймаються партнером не як заклик до того, щоб стати кращим, а як ствердження нікчемності. Такі висловлювання призведуть до того, що партнер закриється від вас.

Якщо кохана людина припустилася помилки, психолог радить не вказувати на її особисті якості і не критикувати. Крики та критика може знищити навіть міцні стосунки. Тому замість слів: «Як можна було таке вчинити, як можна бути таким телепнем», краще сказати: «Ти в мене такий молодець, але цього разу в тебе, на жаль, щось не вийшло».

Раніше ми писали, які недоречні питання ставлять лише жінкам.

Джерело: Новини Live

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook