Названі корисні властивості м’яти для організму

М’ятa, яку ми всі так любимо, є ключовим інгредієнтом багатьох страв та напоїв. Крім цього, цю рослину широко використовують в багатьох лікувальних процедурах завдяки її численним перевагам та цілющим властивостям.

Саме про корисні властивості цієї рослини повідомляє видання Times Now.

Корисні властивості м’яти

М’ята:

  1. Покращує травлення Вона нормалізує роботу кишківника, допомагає краще засвоюватися корисним речовинам, а от токсини і шлаки – активно виводить.
  2. Допомагає позбутися неприємного запаху з рота. Якщо дихання несвіже, а незабаром потрібно, наприклад, виходити з дому та їхати в громадському транспорті, важливо швидко нейтралізувати запах. У м’яті міститься багато фенольних сполук, які нейтралізують запах.
  3. Допомагає при застуді. У народній медицині настій листя м’яти використовують при застуді. Активні компоненти м’яти допомагають впоратися як з сухим, так і з вологим кашлем. Також рослину використовують при лікуванні бронхіту, бронхіальної астми, фарингіту, трахеїту, ларингіту і інших захворювань дихальної системи.
  4. Ефективна при синдроміподразненого кишечника. Синдром подразненого кишківника — це найчастіше хронічне захворювання тонкого і товстого кишківника, що проявляється болем у животі. М’ятна олія допомагає полегшити біль у кишечнику та зменшити біль, пов’язаний із запаленими процесами.

Джерело: Times Now

Раніше ми писали, дерматологи розповіли про корисні властивості ефірної олії м’яти для волосся.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook