магнітна буря

Найпотужніша магнітна буря серпня накриє Землю через декілька днів

Вже скоро Землю накриє чергова магнітна буря. Це буде найдовша та найпотужніша буря у серпні 2022 року. В ці дні деякі люди будуть погано себе почувати.

Коли буде найпотужніша магнітна буря серпня 2022?

Найдовша, найпотужніша та найсильніша магнітна буря останнього літнього місяця 2022 року очікується 16-22 серпня. Вона триватиме цілий тиждень, а її пік настане  20 серпня. Настільки тривалі бурі бувають вкрай рідко, тож краще завчасно до неї підготуватися.

Зазначається, що геомагнітні бурі впливають на здоров’я людей. У цей період може збільшуватись кількість інфарктів і інсультів, тому лікарі радять слідкувати за собою, за режимом дня, не порушувати його і не перенавантажувати себе.

Раніше ми вже писали, як уникнути впливу магнітної бурі.

У період спалахів на сонці особливу увагу варто приділити своєму здоров’ю – контролювати тиск та спостерігати за будь-якими змінами. Також потрібно більше відпочивати і не перевантажувати свій організм.

Рекомендовано не менше 2-х годин проводити на свіжому повітрі. Зранку потрібно робити зарядку, перед сном можна прийняти заспокійливу ванну. Також допоможе мінімізувати вплив магнітної бурі на організм людини заспокійливий чай.

Джерело: 1+1


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook