буря на сонці

Магнітні бурі у травні: коли знову буде боліти голова?

У травні буде декілька магнітних бурь, найсильніша очікується 7 та 8 числа останнього місяця весни.

“Магнітні коливання” у травні будуть турбувати людей дуже часто. Перші коливання почнуться з 1 травня. В цей день буде магнітна буря середньої інтенсивності. Почуватися погано будуть метеозалежі люди 7-8 травня, у ці дні також відбудеться магнітна буря.

Крім того, сонце буде активним із 13 по 16 травня. Втім, у ці дати буря не буде сильною. Також очікуються слабкі або незначні бурі і наприкінці місяця: 20−21 травня та 26−27 травня.

Метеозалежні люди в такі дні можуть відчувати слабкість, головні болі, запаморочення. Особливо уважно слідкувати за здоров’ям варто тим, хто має хронічні та серцево-судинні захворювання.

Нагадуємо, що у період спалахів на сонці особливу увагу варто приділити своєму здоров’ю – контролювати тиск та спостерігати за будь-якими змінами. Також потрібно більше відпочивати і не перевантажувати свій організм.

Рекомендовано не менше 2-х годин проводити на свіжому повітрі. Зранку потрібно робити зарядку, перед сном можна прийняти заспокійливу ванну. Також допоможе мінімізувати вплив магнітної бурі на організм людини заспокійливий чай.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook